środa, 11 lutego 2015

Planowanie i budżetowanie w Chmurze

Webcast Oracle na żywo, 25 lutego 2015
Na początku 2014 roku Oracle udostępnił aplikację Oracle Planning and Budgeting Cloud Service, rozwiązanie do zarządzania wydajnością przedsiębiorstwa (Enterprise Performance Management - EPM) w modelu chmury, wchodzące w skład pakietu usług Oracle Enterprise Planning Cloud.

Zarejestruj się na godzinny webcast, przeprowadzany na żywo 25 lutego 2015 roku o godz. 15:00, podczas którego ekspert Oracle Polska Jarosław Nowakowski zademonstruje zasady działania tego rozwiązania. 
Tytuł prezentacji: "Efektywne planowanie i budżetowanie z wykorzystaniem Oracle Planning and Budgeting Cloud Service".

Oracle Planning and Budgeting Cloud Service, to obecnie najbardziej zaawansowana aplikacja do planowania finansowego udostępniana w chmurze. Pozwala firmie szybko wdrożyć światowej klasy rozwiązanie do planowania i budżetowania praktycznie bez nakładów inwestycyjnych w infrastrukturę. Oferuje przy tym wiele funkcji wykraczających poza aspekty finansowe przedsiębiorstwa, a także elastyczne opcje wdrażania.

Oracle Planning and Budgeting Cloud Service bazuje na sprawdzonych możliwościach aplikacji Oracle Hyperion Planning, która oferuje funkcje do dynamicznego prognozowania, planowania predykcyjnego i analizy scenariuszy oraz liczne interaktywne konsole.

ZAREJESTRUJ SIĘ na spotkanie z ekspertem Oracle, aby wysłuchać jego prezentacji na temat aplikacji chmurowych klasy EPM od Oracle i porozmawiać z nim na czacie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz