piątek, 19 czerwca 2015

Nowy partner Oracle Cloud Day – firma Codec Polska

Największa konferencja Oracle w 2015 roku, to Oracle Cloud Day. „Dzień z Chmurą Oracle” odbędzie się 30 czerwca w Warszawie pod hasłem „Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o Chmurze!”. Oracle organizuje to wydarzenie wraz ze swoimi partnerami, do grona których dołączyła firma Codec Polska, członek Oracle PartnerNetwork na poziomie Gold.

Codec Polska istnieje od 20 lat i specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań oraz usług w obszarach finansów i controllingu, wspierając procesy planowania, budżetowania i prognozowania przy wykorzystaniu narzędzi uznanych przez CFO na całym świecie.
Aplikacje dostarczane przez Codec bazują na renomowanych komponentach Oracle – takich, jak pakiet Oracle Enterprise Performance Management, czy system Oracle Business Intelligence Enterprise Edition. W swoich rozwiązaniach Codec wykorzystuje także systemy klasy Oracle SaaS, takie jak Oracle Planning and Budgeting Cloud Service, Oracle Enterprise Performance Reporting Cloud Service oraz Oracle Business Intelligence Cloud Service.
Usługi dla firm korzystających z oprogramowania cloud stanowią istotną część oferty Codec – jest to model pozwalający na osiągnięcie szybkich efektów, zwiększający elastyczność oraz możliwości reagowania na zmieniające się warunki rynkowe przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów. Doskonałe wyniki swojej działalności Codec zawdzięcza zarówno doświadczeniu branżowemu, jak i wykorzystaniu w swoich rozwiązaniach gotowych do użytku modeli finansowych, optymalnie dostosowanych do potrzeb, ograniczeń i wymagań każdego klienta.

Pozostałymi partnerami Oracle Cloud Day są firmy Intel, Red Stack Tech, Sygnity, Combidata oraz Arrow ECS.

Wciąż można rejestrować się na to wydarzenie. Zapraszamy do Warszawskiego Hotelu Sheraton 30 czerwca w godz. 9:00–16:00.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz