czwartek, 9 lipca 2015

Oracle Cloud Day - podsumowanie

Za nami Oracle Cloud Day – największa konferencja Oracle w 2015 roku, która przyciągnęła rekordową liczbę ponad 500 uczestników, była także szeroko komentowana w mediach i w Internecie.

Eksperci Oracle oraz firm partnerskich zaprezentowali niezwykle bogaty wachlarz zagadnień związanych z tworzeniem i utrzymywaniem systemów IT w modelu Cloud Computing. 
Podczas ponad 20 prezentacji zostały omówione usługi chmurowe Oracle, sprzęt komputerowy służący jako platforma dla Chmury, zaprezentowano także trendy rozwoju modelu chmury w systemach biznesowych oraz przykłady konkretnych wdrożeń systemów IT działających w Chmurze. 

Wszystkich uczestników Oracle Cloud Day zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji filmowej z tego wydarzenia. Film zawiera migawki z sesji konferencyjnych, towarzyszących występów artystycznych, pokazuje co działo się na stoiskach partnerów, oddaje także atmosferę ożywionych dyskusji odbywających się w kuluarach. 

PS. Zainteresowanych referatami Oracle Cloud Day informujemy, że wszystkie materiały konferencyjne będą niebawem udostępnione do pobrania. Prosimy zaglądać na Bloga Oracle Polska, gdzie opublikujemy stosowne linki!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz