poniedziałek, 17 sierpnia 2015

Oracle udostępnił platformę Oracle Commerce Cloud

Oracle rozszerzył ofertę aplikacji z serii Oracle Customer Experience (CX) o nowy element: Oracle Commerce Cloud. Jest to elastyczne i skalowalne rozwiązanie, dostarczane w trybie SaaS, działające na platformie Oracle Public Cloud. Rozwiązanie jest oparte na najnowszej technologii handlu elektronicznego i zostało opracowane z myślą o stymulowaniu innowacji i szybkiego rozwoju przy równoczesnym uproszczeniu zarządzania systemem informatycznym i obniżeniu kosztów. 

Nowoczesna infrastruktura SaaS umożliwia proste i szybkie wdrożenie bogatych funkcjonalnie, sprawnie reagujących serwisów online, dostępnych zarówno z komputerów stacjonarnych, jak i urządzeń mobilnych. Rozwiązanie udostępnia specjalistom ds. sprzedaży i marketingu konfigurowalny serwis online, ze wstępnie zintegrowanymi funkcjami handlu elektronicznego, takimi jak wyszukiwanie, nawigacja, rekomendacje, promocje, raporty, płatności, szablony projektowe czy optymalizacja stron pod kątem wyszukiwarek. Ponadto w ramach jednolitej konsoli zarządzania obsługą użytkownika dostępne są funkcje zarządzania katalogiem, treściami i projektami. 

Najważniejsze cechy aplikacji:
  • Łatwa obsługa i funkcje handlu elektronicznego: Ujednolicone funkcje handlowe, a także funkcje wyszukiwania i nawigacji oraz zarządzania umożliwiają pełną kontrolę nad serwisem. Ponadto rozwiązanie udostępnia gotowe motywy, układy strony i modularne widżety, które z jednej strony ułatwiają szybkie uruchomienie prostego serwisu, a z drugiej strony pozwalają na szybkie i łatwe integrowanie istniejących rozszerzeń bądź tworzenie własnych.
  • Nieograniczone możliwości dostosowywania i rozszerzania: Specjaliści ds. sprzedaży i marketingu mogą tworzyć atrakcyjne serwisy działające na różnych urządzeniach z interfejsem opartym na HTML5. Rozwiązanie udostępnia interfejsy API, które pozwalają na dodawanie własnych funkcji bądź integrację z innymi systemami.
  • Nowoczesna chmura: Rozwiązanie Oracle Commerce Cloud jest oparte na architekturze znacznie ułatwiającej opracowywanie aplikacji. Integracja z innymi aplikacjami Oracle przy użyciu interfejsów PaaS, JavaCloud i Developer Cloud ułatwia szybkie włączenie różnych elementów oferty Oracle Cloud Applications bądź technologii innych firm.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz