poniedziałek, 21 września 2015

Można już rejestrować się na Oracle OpenWorld 2015

Wielkimi krokami zbliża się termin rozpoczęcia największej światowej konferencji Oracle, która jak co roku odbędzie się w ośrodku Moscone Center w San Francisco. 

Recepcja dla uczestników Oracle OpenWorld 2015 będzie czynna już od soboty 24 października b.r., zaś konferencja właściwa odbędzie się w dniach 25-29 października. Przed uczestnikami staną wizjonerzy i liderzy opinii z Oracle i firm partnerskich, którzy przeanalizują najważniejsze światowe trendy IT i zaprezentują najnowsze produkty oraz usługi Oracle.

Tegoroczne tematy konferencji, to najważniejsze trendy biznesowe i przełomowe technologie, takie jak przetwarzanie w chmurze, systemy programowo-sprzętowe, niwelowanie kosztów i złożoności, czy rozwój platform społecznościowych i mobilnych. Autorzy referatów pokażą na przykładach, w jaki sposób można wykorzystać technologię Oracle do wprowadzania innowacji, upraszczania infrastruktury informatycznej oraz doskonalenia obsługi klienta.

Na tę najważniejszą w całym roku konferencję poświęconą technologii i innowacjom spodziewane jest przybycie ponad 60 000 uczestników, którzy będą mogli wziąć udział w ponad 2 500 sesjach, warsztatach i szkoleniach. Przygotowano specjalne dedykowane programy, poświęcone najważniejszym kategoriom oprogramowania i sprzętu – takim, jak Big Data, chmura, CX, SCM, ERP, HCM, systemy programowo-sprzętowe, czy aplikacje mobilne.

Konferencja Oracle OpenWorld będzie połączona z konferencją JavaOne, największą na świecie konferencją dla programistów Javy. Na konferencji JavaOne spotykają się eksperci w dziedzinie technologii Java i jej entuzjaści z całego świata.

Wszystkie informacje dodatkowe, program oraz rejestracja na stronie konferencji

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz