czwartek, 8 października 2015

Oracle powołał zespół PaaS Experts Presales

Witold Świerzy
Chmura Obliczeniowa staje się faktem, który zmienia sposób pracy i prowadzenia biznesu. Oracle, jako jeden z pierwszych dużych dostawców rozwiązań IT, zrozumiał znaczenie tej rewolucji dla naszych klientów.

Jednym z działań wspomagających zaangażowanie Oracle w obszarze Chmury jest powołanie nowego zespołu specjalistów w regionie CEMEA, zajmujących się różnymi aspektami chmury – jej składowymi i zastosowaniami. Misją zespołu PaaS Experts Presales (Zespół doradców technicznych sprzedaży ds. platformy jako usługi) jest dostarczanie wsparcia technicznego w zakresie PaaS – zarówno dla klientów zewnętrznych, jak i wewnętrznych – tak, aby „cloudowa rewolucja” przebiegała gładko i bezboleśnie. 

Z jednej strony staramy się przekazać naszym klientom wiedzę na temat tego, czym jest Chmura Obliczeniowa Oracle, jakie usługi oferuje i w jaki sposób rozpocząć z nią pracę, z drugiej zaś – wspomagamy proces rozpoczęcia jej faktycznego stosowania: od rozwiązywania problemów związanych z uruchamianiem usług w niej umieszczonych, aż po wspomaganie migracji istniejących systemów do Chmury. 

Za misją naszego zespołu stoją zarówno nasza wiedza, jak i wieloletnie doświadczenie - na pracy z oprogramowaniem oferowanym przez naszą firmę spędziliśmy łącznie ponad 100 lat! Aktualnie zespół tworzą:
Raed Hajarat (Jordania)
Raed jest dyrektorem technicznym i szefem naszego zespołu. Jest związany z Oracle od ponad 20 lat, pracując na różnych stanowiskach w Edukacji, Konsultingu i Sprzedaży. 
Marek Kratky (Czechy)
Marek pracuje z technologiami Oracle od 17 lat – począwszy od bazy danych poprzez Javę aż do technologii SOA i Chmury Obliczeniowej. Jego zainteresowania koncentrują się wokół usług wysokiej dostępności i ich skalowalności, zarówno w środowiskach On Premise, jak i Chmury Obliczeniowej.
Witold Świerzy (Polska)
Pracuje z technologiami Oracle od ponad 20 lat. Z firmą Oracle związany dwukrotnie: od 1997 roku jako instruktor Oracle University, zaś od września 2015 roku – zajmując się technologiami związanymi z Cloudem. 
Osama Orasna (Egipt) 
Osama posiada ponad 12 letnie doświadczenie w pracy z technologiami Java i J2EE. Posiada certyfikat Java Enterprise Architect. Jest autorem książki „Java EE 7 Performance, Tuning and Optimization”, posiada ponadto wiele certyfikatów pokrywających obszar jego zainteresowań.
Iyad Kloub (Jordania)
Iyad jest doświadczonym profesjonalistą z branży IT, jego zainteresowania koncentrują się na bezpieczeństwie systemów informatycznych. Pracuje w pionie Oracle Technology Sales od 2005 roku.
John K. Meresey (Kenia)
John posiada ponad 7 letnie doświadczenie jako DBA. Zdobywał je, pracując jako DBA i Senior DBA dla trzech wiodących firm w Kenii: Kenya Airways, Safaricom i Commercial Bank of Africa. Posiada certyfikaty OCP 11g, OCE 11g oraz OCA i Implementation Specialist dla WebLogic 11g. 
Ahmed Ibrahim (Z.E.A.)
Ahmed posiada ponad 14 letnie doświadczenie w pracy z technologiami Oracle. Jego głównym obszarem zainteresowań jest strojenie wydajności bazy danych Oracle, jest ponadto pasjonatem rozwiązań cloudowych.
Hisham Galal (Z.E.A.) 
Hisham posiada ponad 10 letnie doświadczenie w pracy z technologiami Oracle – głównie w zakresie Fusion Middleware: WebCenter Content, WebCenter Portal, ADF, WebLogic, Identity Management i BPM.


Jak widać, nasz zespół swoimi kompetencjami pokrywa cały obszar technologii związanych z Chmurą Obliczeniową Oracle – dzięki nim mamy nadzieję znacząco ułatwić naszym klientom stawianie „pierwszych kroków w chmurach” - tak, aby zmaksymalizować czerpanie z niej korzyści już od samego początku!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz