piątek, 8 stycznia 2016

Warsztaty dla sektora finansowego 21-22 stycznia 2016

Epoka gospodarki cyfrowej przyniosła wiele wyzwań dla instytucji sektora finansowego. Gwałtowny rozwój nowoczesnych kanałów komunikacji pociągnął za sobą pojawienie się nowych, nieznanych wcześniej obyczajów konsumentów. 

Aby zapewnić sobie elastyczność działania, a swoim klientom doskonałą obsługę, firmy sektora dokonują obecnie gruntownej zmiany w procesach biznesowych, której głównym motorem jest szerokie zastosowanie najnowszych technologii IT. 

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne dwudniowe warsztaty organizowane przez Oracle Polska wraz z "Miesięcznikiem Finansowym BANK", podczas których będziemy dyskutowali w gronie ekspertów na temat nowych trendów i standardów stosowanych w systemach informatycznych sektora finansowego. 
Przedstawimy także doświadczenia tych firm, które skutecznie wdrożyły nowe technologie dla usprawnienia swojej działalności.

Wybrane tematy prezentacji:
·  Zastosowanie modelu Chmury do budowy systemów IT.
·  Zalety platformy do zarządzania procesami biznesowymi (BPM).
·  Metody zabezpieczania informacji we wszystkich warstwach systemu IT.
·  Raportowanie i analizowanie danych biznesowych (Business Intelligence).

Spotkanie odbędzie się w dniach 21-22 stycznia 2016 w Hotelu Manor House, umiejscowionym w pięknym Pałacu Odrowążów w miejscowości Chlewiska koło Szydłowca.
Gościem specjalnym seminarium będzie Andrzej Kawiński, ekspert "Miesięcznika Finansowego BANK", prezes zarządu Instytutu Analiz i Prognoz Rynkowych, który wygłosi wystąpienie wprowadzające, jak również będzie moderatorem panelu dyskusyjnego na temat chmury i bezpieczeństwa informacji.

Więcej informacji i rejestracja
Katarzyna Cechowska, Miesięcznik BANK
tel. 22 623-84-53


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz