piątek, 4 marca 2016

Konferencja POUG, Kraków 18 marca

Brzmiący trochę niepokojąco skrót POUG, to "Pint with Oracle User Group" - jedna z dwóch oficjalnych społeczności Oracle w Polsce, która swoją działalność rozpoczęła latem 2015 roku. 

Pomysł na "Browar z Wyrocznią", bo tak brzmiała pierwsza nazwa wydarzenia, zrodził się z potrzeby spotkania i porozmawiania na temat technologii Oracle w nieformalnej, ale motywującej do rozwoju atmosferze. Idea spotkała się z tak dużym zainteresowaniem, że organizator, firma ORA-600 Database Whisperers postanowiła nadać imprezie charakter cykliczny i systematycznie ulepszać formułę poprzez m.in. zapraszanie zagranicznych prelegentów i umiędzynarodowienie formatu. 

Tak powstał POUG, który zrzesza dziś blisko 300 aktywnych i angażujących się w rozwój grupy użytkowników (a liczba ta z dnia na dzień rośnie!) - od początkujących, aż po ekspertów w dziedzinie technologii Oracle. Jednym ze "złotych" partnerów tej inicjatywy jest Oracle Polska.

Najbliższa konferencja POUG odbędzie się 18 marca w krakowskim Hotelu Holiday Inn. Zachęcamy naszych czytelników do rejestrowania się na to wydarzenie, podczas którego można będzie podyskutować na wszystkie tematy związane z szeroko pojętym zjawiskiem technologii Oracle.

Wybrane tematy konferencji
  • Replikacja danych w czasie rzeczywistym
  • "Odmładzanie" aplikacji dzięki Oracle 12c
  • Integracja warstw sprzętu i oprogramowania
  • Transformacja wektorowa
  • Oracle SPARC M7
Szczegółowy program
Rejestracja
Więcej o firmie ORA-600

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz