wtorek, 19 kwietnia 2016

Nowe moduły Oracle HCM Cloud

Na konferencji Oracle HCM World w Chicago Oracle zaprezentował nowe produkty w ofercie Oracle Human Capital Management (HCM) Cloud. 
W rozszerzonej ofercie znalazło się kompleksowe rozwiązanie samoobsługowe, nowa aplikacja „work-life”, ułatwiająca pracownikom wyszukiwanie interesujących programów wolontariatu, oraz odświeżone narzędzia szkoleniowe.

Chcąc sprostać potrzebom swojego personelu, przedsiębiorstwa migrują do chmury - muszą przy tym jednak zadbać o wysokiej jakości usługi dla swoich pracowników przy jednoczesnym obniżeniu kosztów operacyjnych. W związku z tym na działy kadr wywierana jest presja: oczekuje się od nich nie tylko wdrażania inteligentnych, atrakcyjnych technologii, lecz także zwiększania efektywności tradycyjnych i nowoczesnych procesów kadrowych. Aby pomóc działom kadr w zaspokajaniu potrzeb w tym zakresie i mocniej wesprzeć je w transformacji, Oracle wprowadził rozwiązanie Oracle HR Help Desk (HRHD) Cloud, aplikację My Volunteering (nowość w gamie jej aplikacji „work-life”) oraz szereg udoskonaleń na platformie Oracle Learning Cloud.


Rozwiązanie Oracle HRHD Cloud stworzono na platformie Oracle HCM Cloud, wykorzystuje więc te same przepływy pracy, analizy, funkcje społecznościowe i intuicyjny interfejs użytkownika w celu ułatwienia pracownikom szybkiego zdobywania potrzebnych im informacji za pośrednictwem narzędzi samoobsługowych. 
Aplikacje Oracle „work-life” mają zwiększyć zaangażowanie personelu poprzez połączenie procesów, innowacji oraz społeczności pracowników. Dzięki aplikacjom takim jak Career Development, która wspomaga rozwój zawodowy, Oracle HCM Cloud umożliwia działom kadr wskazywanie pracownikom programów wolontariatu pasujących do ich zainteresowań. 
Platforma Oracle Learning Cloud pozwala pracownikom na każdym poziomie uczyć się w sposób kontekstowy i społeczny w dowolnej lokalizacji. Oracle Learning Cloud zawiera teraz również aplikację Offline Mobile Learning, za pośrednictwem której pracownicy mogą korzystać z treści szkoleniowych niezależnie od swojej lokalizacji lub połączenia z siecią.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz