środa, 27 lipca 2016

Lepsze planowanie i budżetowanie - Debata ekspercka Oracle

Zapraszamy do udziału w debacie eksperckiej 22 sierpnia 2016, która odbędzie się w warszawskiej siedzibie Oracle Polska przy ulicy Przyokopowej 31.
Tematem przewodnim spotkania będą wyzwania stojące przed efektywnym i skutecznym zarządzaniem procesem budżetowania w przedsiębiorstwach.

Omawiane zagadnienia:

  • Główne elementy zarządzania procesem budżetowania w przedsiębiorstwie
  • Wyzwania związane z planowaniem w jednostkach o złożonych strukturach organizacyjnych
  • Workflow procesu budżetowania
  • Kontrola wykonania budżetu
  • Rozwiązania informatyczne usprawniające procesy planowania i budżetowania
Informacje o prelegentach
 

Wojciech Próchnicki - dyrektor finansowy w grupie nazwa.pl. Redaktor prowadzący magazynu „Controlling i Rachunkowość Zarządcza”, Redaktor naczelny magazynu „Informacja Zarządcza”. Ukończył studia w zakresie zarządzanie i marketing; zarządzanie i inżynieria produkcji; rachunkowość i finanse; nadzór, kontrola i audyt w gospodarce i administracji. Trener z doświadczeniem jako konsultant systemów controllingowych oraz budżetowych w przedsiębiorstwach produkcyjnych, handlowych i usługowych.

Jarosław Nowakowski - konsultant, wdrożeniowiec i architekt systemów wspierających zarządzanie przedsiębiorstwem w Oracle Polska z bogatym doświadczeniem we wdrożeniach systemów finansowych i wsparcia sprzedaży w firmach telekomunikacyjnych i w sektorze publicznym. Odpowiada za wsparcie sprzedaży narzędzi do budżetowania, konsolidacji finansowej, modelowania finansowego i analizy rentowności Oracle Hyperion. Wielki entuzjasta modelu wdrożeń systemów opartych o chmurę obliczeniową.

Więcej informacji i rejestracja

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz