poniedziałek, 25 lipca 2016

Konferencja POUG: 7-8.10.2016

Czwarte spotkanie oficjalnej społeczności Oracle w Polsce POUG (Pint with Oracle User Group) odbędzie się w dniach 7-8 października 2016 roku w warszawskim hotelu Lord.
Ideą POUG jest budowanie silnej grupy użytkowników Oracle i organizowanie spotkań w atmosferze sprzyjającej zadawaniu pytań oraz nawiązywaniu trwałych relacji – prywatnych i biznesowych. Oprócz możliwości wysłuchania referatów światowej klasy specjalistów, uczestnicy będą mieli szansę wziąć udział w wieczornej imprezie integracyjnej.

Podczas dwudniowej konferencji na scenie pojawi się silna ekipa blisko dwudziestu ekspertów, znawców technologii Oracle z całego świata. Organizację i promocję konferencji POUG wspierają także przedstawiciele innych europejskich grup Oracle: UKOUG Scotland, BGOUG, czy HOUG. Nad poprawnością merytoryczną spotkania czuwa zespół ekspertów: Radosław Kut z Oracle Polska, Paweł Chyliński z PZU, niezależny ekspert Adam Boliński oraz Kamil Stawiarski, szef firmy ORA-600 Database Whisperers.

Dołącz do społeczności zrzeszającej ponad 400 aktywnych użytkowników – od administratorów po deweloperów, od początkujących po ekspertów z wieloletnim doświadczeniem.
 

Zarejestruj się już dziś
Informacje o społeczności POUG


UWAGA: do końca lipca 2016 obowiązuje specjalna promocja „Early Bird” na pakiet konferencyjny!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz