wtorek, 2 sierpnia 2016

Oracle Systems Tech Summit – odsłona szósta


Kolejna konferencja z cyklu Oracle Systems Tech Summit odbędzie się 7 września b.r. Tegoroczna edycja będzie poświęcona Systemom Zintegrowanym Oracle, maszynom klasy Appliance oraz – UWAGA - Maszynom Chmurowym!

Eksperci działu Oracle Systems opowiedzą, jak budujemy środowiska chmury hybrydowej (w teorii i praktyce) oraz co niesie ze sobą nowa generacja Exadata X6, a także w jaki sposób najskuteczniej wykorzystywać wirtualizację w obrębie tej platformy.

Z pewnością interesująca będzie także prezentacja ośrodka Oracle Big Data Hub na Europę Centralną zbudowanego w oparciu o technologię Oracle, który został niedawno zainicjowany w firmie Arrow ECS.

Seria konferencji Oracle Systems Tech Summit rozpoczęła się 3 kwietnia 2014 roku i obecnie odbędzie się jej już 6. edycja. Podczas spotkania zaprezentujemy stałe punkty programu, czyli: 
•  nowinki techniczne w dziedzinie infrastruktury,
•  ciekawe wdrożenia wybranych rozwiązań Oracle,
•  live demo, które pokazuje praktyczne aspekty rozwiązań Oracle i najlepsze sposoby ich użytkowania. 
Każda z konferencji jest zakończona przyjęciem, podczas którego uczestnicy mogą wymieniać się swymi doświadczeniami w mniej formalnej atmosferze. 

Na konferencję zaprosiliśmy naszych klientów, którzy przedstawią w jaki sposób wdrożyli u siebie systemy klasy Engineered Systems. Wśród nich znajduje się firma Polkomtel, gdzie właśnie zakończył się z sukcesem projekt migracji baz danych Oracle na platformę Oracle SuperCluster. 
Przedstawimy także przykłady wdrożeń maszyn SuperCluster, Exadata, czy Exalogic w grupie Turkish Telecom. Będzie to doskonała okazja, aby poznać doświadczenia klientów z rynku zagranicznego.

Nie zabraknie również technologii SPARC. Poza przykładami wdrożeń SuperCluster, przedstawimy procesor S7 (Sonoma) i związane z nim produkty: serwery oraz MiniCluster.

Zarejestruj się już dzisiaj, aby poznać lepiej niezwykłe właściwości maszyn serii Oracle Engineered Systems!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz