poniedziałek, 22 sierpnia 2016

Zapraszamy na Oracle JavaOne 2016!

Największa na świecie konferencja poświęcona platformie Java odbędzie się w San Francisco w dniach 18-22 września 2016 roku.

Konferencja JavaOne gromadzi co roku programistów korzystających na co dzień z narzędzi deweloperskich opartych na platformie Java, a także miłośników tej technologii i entuzjastów Javy z całego świata. Konferencja daje możliwość zdobycia cennej wiedzy na tematy takie, jak strategie Javy, nowości i ciekawostki, a także wizje przyszłości kreślone przez największych znawców tematyki Java.

W roku bieżącym uczestników JavaOne czeka kilkaset sesji technicznych, liczne demonstracje produktowe oraz wystawa, na której zaprezentuje się ponad 60 firm. Referaty programowe wygłoszą eksperci z Oracle, firm partnerskich oraz przedstawiciele społeczności Java z całego świata.

JavaOne będzie zorganizowana w 7 ścieżkach programowych: 1) Core Java Platform, 2) Nowości w językach programowania, 3) Klienty i API dla Javy, 4) Narzędzia deweloperskie Java, 5) Java na serwerach i w Chmurze, 6) DevOps i metodologie oraz 7) Java na urządzeniach przenośnych.

Dlaczego warto uczestniczyć w tegorocznej edycji JavaOne? Cóż - o tym chyba najlepiej opowie Andrew Binstock, redaktor naczelny Java Magazine w artykule „4 przekonujące powody dla uczestnictwa w JavaOne”.

Przeczytaj artykuł Andrew Binstocka na stronach Forbes Brand Voice
Pełen program JavaOne
Zarejestruj się

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz