piątek, 16 września 2016

Oracle ogłosił wyniki I kwartału roku finansowego 2017

W I kwartale roku finansowego 2017 sprzedaż subskrypcji usług chmurowych SaaS i PaaS wzrosła o 77% (79% w stałej wartości USD). Liczona bez GAAP sprzedaż SaaS/PaaS wzrosła o 82% w stałej wartości USD.

REDWOOD SHORES, Kalifornia, 15 września 2016 - Korporacja Oracle ogłosiła dzisiaj wyniki pierwszego kwartału roku finansowego 2017. Całkowite obroty kwartału wyniosły 8,6 mld USD i wzrosły o 2% lub 3% w stałej wartości USD. Sprzedaż wszystkich usług chmurowych (SaaS, PaaS, IaaS) wzrosła o 59% (61% w stałej wartości USD) do kwoty 969 mln USD.

Pełny tekst informacji prasowej na ten temat można znaleźć na stronie inwestorskiej Oracle (oracle.com/investor).
Na stronie inwestorskiej Oracle znajduje się także link do nagranej konferencji internetowej poświęconej omówieniu wyników kwartalnych oraz szczegółowe tabele z danymi na temat wyników kwartału.

Informacje o firmie Oracle 
Firma Oracle opracowuje sprzęt i oprogramowanie, które współpracują ze sobą w chmurze i w centrach przetwarzania danych przedsiębiorstw. Więcej informacji na temat firmy Oracle (NYSE:ORCL) można znaleźć pod adresem www.oracle.com.

Znaki towarowe 
Oracle i Java są zarejestrowanymi znakami towarowymi korporacji Oracle i/lub jej filii. Inne nazwy mogą być znakami towarowymi zarejestrowanymi na rzecz odpowiednich osób uprawnionych.

Kontakt z Oracle
Katarzyna Pilarska, Corporate Communications Director RACE, Russia & Central Europe, tel. +48 602 410 795; Katarzyna.Pilarska@oracle.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz