sobota, 17 września 2016

Rozpoczyna się konferencja Oracle OpenWorld 2016

Podczas najbliższego weekendu 17-18 września Oracle powita tysiące klientów i setki partnerów oraz miliony uczestników online ze 141 krajów na konferencji Oracle OpenWorld 2016. 

Poświęcona przede wszystkim zagadnieniom związanych z przetwarzaniem w chmurze, konferencja potrwa do 22 września, gromadząc najsławniejszych ekspertów technologicznych, światowych liderów oraz innowatorów. Podzielą się oni z uczestnikami swoją wizją przyszłości technologii informatycznych i ich wpływem na nasz styl życia i pracy. 

Podczas konferencji referaty wygłoszą takie sławy, jak pisarz Adam Grant, ekonomista z agencji Moody’s Mark Zandi oraz komentatorzy polityczni Stephanie Cutter i Mike Murphy. Podczas imprez towarzyszących wysłuchamy koncertów takich artystów jak Gwen Stefani, Sting oraz zespół American Authors.

Serię referatów programowych rozpocznie Larry Ellison, dyrektor ds. technologii i prezes rady nadzorczej Oracle. W niedzielę 18 września wieczorem zaprezentuje, jak innowacyjne technologie chmurowe Oracle przekształcają informatykę biznesową oraz nakreśli wizje rozwoju informatyki na najbliższe lata. Pozostałe referaty wygłoszą prezesi Oracle Safra Catz i Mark Hurd, a także Thomas Kurian, szef działu rozwoju produktów.

„Oracle OpenWorld 2016 skupia się na przedstawieniu sukcesów naszych klientów” – mówi Judy Sim, dyrektor marketingu Oracle. „Planując naszą konferencję zawsze mamy na myśli uczestników, zapewniając im jak najlepsze możliwości uczenia się, dyskutowania, dzielenia się innowacyjnymi ideami, czy łączenia klientów i partnerów w jedną społeczność Oracle”.

Sesje 
Do wyboru 2240 referatów prezentowanych przez 2054 prelegentów, 400 sesji demo, setki stoisk partnerskich na towarzyszącej wystawie.

Referaty programowe (czas lokalny)
•  Niedziela, 17:00 - Larry Ellison, dyrektor ds. technologii i prezes rady nadzorczej Oracle.
Kompletna i zintegrowana Chmura.
•  Poniedziałek, 9:15 - Mark Hurd, prezes Oracle.
Przyszłość IT znajduje się w Chmurze.
W prezentacji wezmą udział przedstawiciele klientów Oracle: firm HSBC oraz ClubCorp.
•  Wtorek, 8:30 - Thomas Kurian, szef działu rozwoju produktów Oracle.
Oracle Cloud – najbardziej innowacyjna Chmura na świecie.
•  Wtorek, 13:30 - Larry Ellison ponownie na scenie, będzie opowiadał o przyszłości baz danych oraz infrastruktury w chmurze.
•  Środa, 9:15 - John Fowler, szef działu Oracle Systems.
Platformy bazodanowe przyszłości.

Wydarzenia towarzyszące
•  Referaty kluczowych partnerów technologicznych: Intel, Wipro, Infosys.
•  Specjalny dwudniowy program dla liderów biznesowych, prowadzony przez prezesów Oracle Safrę Catz i Marka Hurda.
•  Ekskluzywna sesja dla menedżerów na temat Odpowiedzialnego Przywództwa, której gościem specjalnym będzie znana działaczka sprawiedliwości społecznej Billie Jean King.
•  Sesje szkoleniowe prowadzone przez specjalistów Harvard Graduate School of Education na temat rozwiązywania problemów z zarządzaniem zespołami.
•  Warsztaty, podczas których studenci Design Tech High School zaprezentują unikatowe prototypy innowacyjnych urządzeń przez nich projektowanych.
•  JavaOne4Kids – warsztaty dla programistyczne dzieci i młodzieży prowadzone przez Oracle Academy.
•  Sesja omawiająca projekt „Posadź miliard drzew” - sponsorowaną przez Oracle akcję zadrzewiania w USA, Brazylii i w Chinach w kolejnych 4 latach.
•  Sesje prezentujące działalność działów Oracle Academy, Oracle Giving, oraz Oracle Education Foundation, które przeznaczają rocznie 4 miliardy USD na wspomaganie edukacji ponad 3 milionów studentów w 110 krajach.
•  Koncerty w których wystąpią sławni artyści i zespoły: Gwen Stefani, Sting oraz American Authors.

Informacje dodatkowe
•  Mobilne aplikacje dla Oracle OpenWorld oraz JavaOne
•  Śledź na żywo referaty programowe Oracle OpenWorld
•  Oracle OpenWorld na platformie Facebook
•  Oracle OpenWorld na Twitterze - @OracleOpenWorld #oow16

O konferencji Oracle OpenWorld
Oracle OpenWorld jest od 20 lat największą konferencją technologiczną i biznesową na świecie, która gości dziesiątki tysięcy uczestników na miejscu i miliony online. Jej główny cel w tym roku, to pomaganie firmom w jak najlepszym wykorzystaniu Chmury dla zwiększania ich innowacyjności i rozwoju. Konferencja prezentuje najnowsze trendy i przełomowe technologie, pozwala uczestnikom uczyć się, dyskutować i odkrywać nowe inspiracje.
Oracle OpenWorld, to ponad 2200 sesji prowadzonych przez ponad 2000 prelegentów, setki prezentacji na żywo i warsztatów oraz wystawa, na której stoiska ma ponad 400 parterów i klientów Oracle.
Oracle OpenWorld, to forum dla zaprezentowania wiodących technologii chmurowych – usług aplikacyjnych, platformy oraz infrastruktury. Konferencja odbywa się w dniach 18-22 września w centrum kongresowym Moscone Center w San Francisco.

Aby zarejestrować się, oglądać referaty programowe i sesje, prosimy odwiedzić stronę www.oracle.com/openworld oraz profil na Twitterze.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz