niedziela, 23 października 2016

W Oracle University można się uczyć na miejscu i online

Marcin Jahn, dyrektor sprzedaży Oracle University
W siedzibie Oracle Polska prowadzimy klasyczne zajęcia w salach, jednak szkolenia online są traktowane równorzędnie i dostarczane są z taką samą atencją. Studenci wysoko oceniają webinaria dostarczane przez Oracle University, biorąc w nich udział równie chętnie jak w szkoleniach stacjonarnych. Ponieważ posiłkujemy się tu kalendarzem europejskich webinariów – menu naszych szkoleń jest na prawdę znakomite i potrafi zaspokoić najwybredniejsze gusta.

Klasyczne szkolenia Oracle University, to solidna ofert dla wszystkich, zainteresowanych zdobyciem wiedzy, jak i certyfikatu w konkretnym temacie. Oto najważniejsze zalety szkoleń prowadzonych w Warszawie:
•  Dysponujemy własną bazą sal – w naszym centrum na Przyokopowej mamy ich trzy. Są przystosowane do przyjęcia jednocześnie ok. 40 studentów. Mamy również bazę doświadczonych wykładowców, którzy współpracują z nami od wielu lat i podnieśli dość wysoko poprzeczkę jeśli chodzi o wiedzę zdobywaną na naszych szkoleniach – co przełożyło się na zdawalność egzaminów certyfikacyjnych. 
•  Mamy rozwiniętą sieć partnerską – w samej Warszawie mamy czterech partnerów, którzy realizują w tygodniu ok 10 tematów szkoleniowych z obszaru baz danych, języków programowania, middleware.
•  Realizujemy szkolenia wirtualne z oddzielnym kalendarzem szkoleń, skojarzone z europejską siecią klas wirtualnych. To już nie dziesiątki, a raczej setki szkoleń w dosłownie każdej tematyce dotyczącej wszystkich produktów z portfolio Oracle.
•  Oferujemy szkolenia dedykowane – czyli ściśle dostosowane do potrzeb firm. To szkolenia najbardziej zaawansowane pod względem zaangażowania naszego zespołu – sprawiające nam jednocześnie największą satysfakcję. 

Na koniec pragnę zwrócić uwagę szkolenia „Unlimited” – będące pełną biblioteką programisty. Szkolenia takie – dostarczane jako Unlimited Learning Subscription (ULS) – stanowią doskonałe uzupełnienie tych realizowanych w klasie. ULS to licencja na wszystkie nasze szkolenia, wykupywana na rok jako subskrypcja. Warto pamiętać o takiej formie - zwłaszcza, że wszelkiego rodzaju subskrypcje w erze Cloud są coraz bardziej modne.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz