piątek, 18 listopada 2016

Konferencja Oracle Digital Day 2016 odbyła się w Warszawie

Największa konferencja Oracle w 2016 roku była poświęcona omówieniu szerokiego spektrum zagadnień związanych z transformacją cyfrową systemów biznesowych.
W salach warszawskiego Hotelu Sheraton odbyła się we wtorek 15 listopada konferencja Oracle Digital Day, wpisująca się w tradycję corocznych spotkań Oracle, poświęconych omówieniu najnowszych trendów w informatyce biznesowej. W roku bieżącym wiodącym tematem dyskusji jest transformacja cyfrowa systemów informatycznych, podejmowana przy użyciu takich technologii, jak Chmura, rozwiązania mobilne, Big Data, czy media społecznościowe - takie też były motywy przewodnie sesji i referatów konferencji.

Sesja plenarna rozpoczęła się od powitania i krótkiej prezentacji Piotra Witczyńskiego, dyr. generalnego Oracle Polska. Po nim na scenie pojawił się Valery Lanovenko, Vice President - CE Cluster Leader z referatem "Strategia i wizja towarzysząca podróży do Chmury”. Kolejny mówca, to Jakub Połeć, Digital Transformation Strategy Director z Oracle, który prezentował możliwości wzrostu biznesu dzięki danym. Nowości z Oracle OpenWorld przedstawił Cesare Capobianco VP, Applications Sales for CEE.

Na zakończenie sesji plenarnej zostały rozdane nagrody uznania dla klientów Oracle Polska – otrzymali je: Komenda Główna Policji (kategoria „Projekt 25-lecia”), Orange Polska S.A. (kategoria „Najlepszy projekt Oracle on Oracle”), Bank Zachodni WBK S.A. (kategoria „Mistrz innowacji”), ENEA S.A. (kategoria „Najlepszy projekt cyfrowy”).
Po przerwie uczestnicy mogli wziąć udział w sesjach tematycznych, które odbywały się w 8 ścieżkach: Platformy PaaS/IaaS, Deweloper, Oracle Systems, ERP, HCM, CX Sprzedaż, CX Marketing oraz CX Serwis. W tej części odbyło się 47 prezentacji i 4 demonstracje na żywo.

Konferencja Oracle Digital Day okazała się ogromnym sukcesem, gromadząc prawie 500 uczestników. Podczas wydarzenia odbyło się ponad 50 referatów, wygłoszonych przez 55 prezenterów. Konferencję można było śledzić na Twitterze @Oracle PL pod hashtagiem #DigitalDay.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz