czwartek, 17 listopada 2016

Oracle Service Cloud zwiększa jakość obsługi klienta dzięki wykorzystaniu danych z Internetu Rzeczy

Oracle wprowadził na rynek innowacyjne rozwiązanie, za pomocą którego firmy mogą szybko i skutecznie wykorzystywać informacje płynące z Internetu Rzeczy (IoT) do zapewniania klientom inteligentnej i połączonej obsługi.
Nowe rozwiązanie, oparte na integracji pomiędzy usługami Oracle Service Cloud i Oracle IoT Cloud, pomaga firmom udoskonalić obsługę klienta, zwiększyć sprawność operacyjną i obniżyć koszty dzięki wykorzystaniu danych IoT do przewidywania potrzeb klienta oraz rozwiązywania ich problemów, jeszcze zanim się one pojawią. Akcelerator IoT to integracja o otwartym dostępie do kodu źródłowego, która obejmuje również dokumentację wdrożenia w celu zapewnienia łatwego konfigurowania, rozszerzania i wdrożenia.

„Internet Rzeczy rewolucjonizuje sposób, w jaki klienci kontaktują się z markami, a przy okazji generuje ogromne ilości danych, które przedsiębiorstwa mogą wykorzystać do przekształcenia obsługi klienta” — komentuje Meeten Bhavsar, wiceprezes Oracle, szef działu Oracle Service Cloud. „Udostępniając integrację pomiędzy Oracle Service Cloud i Oracle IoT Cloud, pomagamy firmom skrócić czas osiągania korzyści, a jednocześnie uprościć projekty w dziedzinie IoT”.

Usługa Oracle IoT Cloud umożliwia klientom bezpieczne podłączanie się do dowolnego urządzenia generującego dane oraz wykonywanie analiz w czasie rzeczywistym i analiz predykcyjnych na podstawie danych z tego urządzenia, a także rozszerzanie procesów biznesowych wykorzystujących aplikacje korporacyjne. Użytkownicy tej usługi mogą szybko opracowywać aplikacje IoT do konserwacji prewencyjnej i śledzenia zasobów za pomocą wbudowanych integracji z platformą PaaS, aplikacjami chmurowymi Oracle oraz aplikacjami innych producentów.

Więcej informacji można znaleźć w komunikacie dotyczącym najnowszej wersji Oracle Service Cloud z listopada 2016 r., w tym akceleratora IoT, a także na blogu Modern Service Experience poświęconym nowoczesnej obsłudze klienta.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz