środa, 29 marca 2017

Poznaj Oracle IaaS – Webcast Oracle 6.04.2017

Usługi klasy IaaS (infrastruktura-jako-usługa), to warstwa Chmury, która jest nieco mniej znana niż PaaS oraz SaaS. W wydaniu Oracle mamy tu potężny pakiet usług chmurowych, zapewniających użytkownikom dostęp do kluczowych komponentów infrastruktury systemów informatycznych – takich, jak moc obliczeniowa, serwery wirtualne, pamięci masowe, komponenty sieciowe, a także kontenery i narzędzia do zarządzania środowiskiem.
  

Serdecznie zapraszamy na kolejny Webcast z serii Road To the Cloud, podczas którego eksperci Oracle będą przedstawiali najważniejsze elementy oferty Oracle IaaS – takie, jak:
·  Usługi obliczeniowe (General Purpose Compute), czyli w pełni skalowalne, zwirtualizowane środowisko obliczeniowe, obsługujące model multi-tenant, na którym można uruchamiać aplikacje biznesowe z przewidywalną i stałą wydajnością.
·  Pamięć masowa w chmurze – bezpieczne usługi storage, elastyczne, odporne na awarie i łatwe w użyciu, zapewniające niezawodny dostęp do danych korporacyjnych w dowolnym miejscu i czasie.
·  Ravello – unikatowy na rynku zestaw usług pozwalających na przenoszenie całych zwirtualizowanych środowisk do dowolnej Chmury – zarówno Oracle, jak innych dostawców, bez modyfikacji, przy pomocy przysłowiowych kilku kliknięć.
·  Oracle Cloud Machine – Chmura Oracle działająca w lokalnym centrum obliczeniowym, jedyna taka usługa na rynku. Cloud Machine, to fizyczna maszyna Oracle postawiona w siedzibie klienta, na której można korzystać z Chmury Oracle, zachowując zasady ładu korporacyjnego, wymagane prawem w konkretnych przypadkach.
 

Wybrane tematy prezentacji: 
·  Bezpieczna droga do chmury przy wykorzystaniu IaaS
·  Skalowalność i wydajność Oracle IaaS
·  Bezpieczeństwo w Chmurze Oracle
·  Jak długo trwa wdrożenie chmury – opis konkretnych projektów
 

Zarejestruj się już dzisiaj na Webcast z ekspertami Oracle, aby lepiej poznać wiodący na rynku pakiet usług Oracle, zapewniających dostęp do infrastruktury IT w Chmurze.
 

Data: 6 kwietnia 2017
Godzina: 11:00 CET
Czas trwania: 1 godzina


STRONA REJESTRACYJNA

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz