czwartek, 11 maja 2017

Skuteczna i efektywna analityka biznesowa – eSeminarium 17.05

Hasło Big Data, to jeden z najbardziej „gorących tematów” w informatyce biznesowej. Za przyczyną szybkiego rozwoju opartych na Internecie platform kontaktu, biznes przeżywa w ostatnich latach prawdziwą rewolucję związaną z pojawieniem się wielu nieznanych dawniej informacji na temat zachowań klientów. W efekcie firmy gromadzą ogromne ilości danych bez ustalonej struktury, co uniemożliwia ich przetwarzanie przez klasyczne systemy IT i wymaga zastosowania specjalnych technologii zaliczanych do kategorii Big Data.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnym eSeminarium poświęconym analityce Big Data, które organizujemy wraz z Redakcją Computerworld. Transmisja rozpocznie się 17 maja o godz. 10:00.
W trakcie szkolenia wystąpią eksperci z Oracle Polska oraz IDG, którzy zaprezentują najnowsze tendencje na rynku aplikacji analitycznych, a także przedstawią narzędzia Oracle dla Big Data i pokażą, jakie korzyści przynoszą one w codziennej pracy przedsiębiorstwa.

Tematy eSeminarium:

  • Sytuacja na rynku analityki biznesowej oraz główne trendy
  • Narzędzia do wizualizacji analiz Big Data
  • Prezentacja konkretnych wdrożeń
  • Analizy IDG dotyczące rynku analiz biznesowych
  • Panel dyskusyjny
Zarejestruj się już teraz i odkryj najlepsze rozwiązania do gromadzenia oraz analizy danych biznesowych, dostępne dziś na rynku!

Strona rejestracyjna i program eSeminarium

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz