piątek, 5 stycznia 2018

Oracle pomaga wdrożyć GDPR/RODO

Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, to dla wielu organizacji duże wyzwanie logistyczne i technologiczne, do którego trzeba się skutecznie przygotować.

Organizacje muszą implementować odpowiedni poziom bezpieczeństwa, obejmujący zabezpieczenia techniczne i organizacyjne, aby zapobiec utracie danych, wyciekom informacji lub innym nieupoważnionym operacjom przetwarzania danych.
Wymagania nowej regulacji związane z ochroną danych osobowych obywateli UE można podzielić na trzy kategorie działań: ocenę, zapobieganie i wykrywanie. We wszystkich można wykorzystać rozwiązania Oracle.

Zachęcamy do odwiedzenia dedykowanej strony Oracle, na której zgromadziliśmy bazę wiedzy poświęconą zagadnieniom związanym z rozporządzeniem GDPR/RODO.
Wśród zamieszczonych tam materiałów znaleźć można informacje o webcastach, a także artykuły przeglądowe, e-booki, raporty analityczne i wiele innych przydatnych materiałów. Dowiedz się więcej już teraz!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz