poniedziałek, 23 lipca 2012

Oracle przedstawia StorageTek SL150


Oracle przedstawił swoją modułową bibliotekę taśm StorageTek SL150, najtańszą skalowalną bibliotekę taśm na rynku. 


Biblioteka StorageTek SL150, idealne rozwiązanie do archiwizacji i ochrony danych dla średnich i rozwijających się firm, jest skalowalna w zakresie od 30 do 300 gniazd i do 900 TB pojemności. Daje to klientom dużo przestrzeni na rozwój z użyciem tylko jednej biblioteki taśm oraz znacznie zmniejsza koszty serwisu i instalacji, a także wydatki kapitałowe.
Modułowa biblioteka taśm StorageTek SL150 pozwala zaoszczędzić dużo miejsca i może oferować o 40% większą gęstość w porównaniu z produktami konkurencji, może być wdrożona i rozbudowana przy koszcie nabycia nawet o 75% niższym w porównaniu z podobnymi rozwiązaniami klasy średniej. StorageTek SL150 jest łatwy w obsłudze. Biblioteką można łatwo i prosto zarządzać przez elegancki, intuicyjny graficzny interfejs użytkownika oparty na platformach Oracle Fusion Middleware i Oracle Linux. Użytkownicy mogą łatwo przeglądać informacje dotyczące napędu, biblioteki i nośnika bez kłopotliwego drążenia struktury plików, jak w innych rozwiązaniach. 


Modułową bibliotekę taśm StorageTek SL150 można zainstalować w zaledwie 30 minut, a jej pojemność można szybko powiększać za pomocą opartego na interfejsie USB systemu automatycznego wykrywania, który znajduje nowe moduły rozszerzeń. Modułowa biblioteka taśm StorageTek SL150 obsługuje szeroką gamę środowisk z systemami otwartymi. Obsługiwane są takie systemy operacyjne i platformy, jak Oracle Solaris i Oracle Linux, Oracle Exadata Database Machine, Oracle Database Appliance, Oracle SPARC i serwery Sun x86, oraz Oracle Sun Storage. Umacnia ona przodującą pozycję Oracle w dziedzinie rozwiązań do zintegrowanej ochrony i archiwizacji danych, do których zaliczają się Oracle 11g Recovery Manager, Oracle Secure Backup, Oracle StorageTek Tape Analytics, Oracle StorageTek Automated Cartridge System Library Software (ACSLS) i Oracle Sun Storage Archive Manager software. 


Powiedzieli o SL150:
Modułowa biblioteka taśm Oracle StorageTek SL150 to idealne rozwiązanie dla średnich i rozwijających się firm, które charakteryzuje się wyjątkową skalowalnością, niskimi kosztami i łatwością obsługi. StorageTek SL150 zapewnia tym firmom pojemność potrzebną dzisiaj oraz miejsce na rozbudowę w związku z rozwojem w przyszłości. 
James Cates, wiceprezes Oracle ds. rozwoju sprzętu komputerowego.
Docelowemu użytkownikowi nowej biblioteki SL150 zależy tylko na kilku cechach, przede wszystkim na prostocie, skalowalności i niezawodności. Unikatowa konstrukcja biblioteki SL150 jest niezwykle prosta, a mimo to oferuje użytkownikowi duże możliwości. Będzie on z pewnością zadowolony, że ten młodzik czystej krwi pochodzi ze sprawdzonej stajni Oracle StorageTek.
Mark Peters, starszy analityk w ESG.
Modułowa biblioteka taśm Oracle StorageTek SL150 to produkt wyjątkowy. Nacisk na prostotę zarządzania i skalowalność sprawiają, że jest to idealne rozwiązanie dla rozwijających się firm z grona naszych klientów.
Sophie Daval, Altimate Group.


Dowiedz się więcej:
Oracle StorageTek Tape Storage
Oracle StorageTek SL150 Modular Tape Library
Broszura: Oracle's StorageTek SL150 Modular Tape Library


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz