poniedziałek, 22 października 2012

Oracle prezentuje najlepszy na rynku serwer aplikacji: Oracle WebLogicSerwer aplikacji, to najważniejszy składnik korporacyjnej platformy middleware - zarówno w środowiskach konwencjonalnych, jak i w chmurach obliczeniowych. Od wielu lat numerem jeden na światowym rynku serwerów aplikacji jest Oracle WebLogic Server.

W magicznym kwadrancie raportu Gartnera "Magic Quadrant for Enterprise Application Servers" za rok 2011 Oracle WebLogic znalazł się w polu liderów i uplasował na pierwszym miejscu zarówno pod względem kompleksowości wizji produktu, jak i zdolności producenta do jej realizowania.
Serdecznie zapraszamy na seminarium, w czasie którego specjaliści Oracle zaprezentują najważniejsze cechy serwera Oracle WebLogic oraz strategię jego dalszego rozwoju. W czasie spotkania zaprezentujemy także inne ważne produkty z pakietu Oracle Fusion Middleware: Oracle Coherence i Oracle Enterprise Management.

Oracle WebLogic – zwłaszcza w połączeniu z pozostałymi elementami platformy Oracle Cloud Application Foundation, znacznie przewyższa produkty konkurencyjne oferując:

  • o 58% niższy koszt posiadania (TCO)
  • najlepsze wskaźniki wydajności potwierdzone testami klasy SPECj
  • łatwiejsze zarządzanie platformą aplikacyjną
  • szybsze udostępnianie aplikacji
  • skalowalność oraz zaawansowane funkcje wysokiej dostępności
  • kompletny zestaw komponentów do zarządzania środowiskiem chmury

Zarejestruj się na seminarium Oracle, aby przekonać się, że Oracle WebLogic jest obecnie produktem bezkonkurencyjnym w kategorii platform dla projektowania, wdrażania i integrowania aplikacji biznesowych.

Miejsce: Siedziba Oracle Polska, Warszawa, ul. Przyokopowa 31, 6 piętro.
Czas: 24 października 2012, godz. 10:00-15:00
RSVP: Sylwester Figas, email: sylwester.figas@oracle.com; w tytule emaila należy wpisać SPOTKANIE WEBLOGIC. W treści wiadomości prosimy o podanie imienia, nazwiska i numeru telefonu, pod którym pracownik Oracle Polska będzie mógł się skontaktować w celu potwierdzenia uczestnictwa.

Więcej informacji
www.oracle.com/goto/weblogic/pl

Rejestracja

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz