piątek, 19 kwietnia 2013

Odnajdź najlepszy sposób prowadzenia biznesu

Zapraszamy na prezentację maszyny bazodanowej Oracle Exadata, 21 maja 2013 roku podczas biznesowej kolacji w restauracji "Warszawa Wschodnia".

W 2009 roku została zaprezentowana maszyna bazodanowa Oracle Exadata - Wersja II, stając się od razu jednym z najbardziej wyjątkowych produktów w całej historii Oracle Corporation. Oracle Exadata Database Machine, to zintegrowana platforma obejmująca w jednej obudowie sprzęt i oprogramowanie, zoptymalizowana do obsługi wielu baz danych Oracle jednocześnie.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie w niewielkim gronie starannie dobranych osób, w czasie którego przedstawiciele Oracle Polska i firm partnerskich zaprezentują niezwykłe cechy i możliwości maszyny Oracle Exadata. Spotkanie – w charakterze kolacji biznesowej - odbędzie się w klimatycznej Przestrzeni Miejskiej Soho Factory na warszawskiej Pradze. 

Jednym z punktów programu będzie pokaz stworzonego specjalnie na tę okazję trójwymiarowego filmu, obrazującego przełomowe właściwości maszyny Exadata na tle rozwoju współczesnego świata informacji. 
Gościem Specjalnym spotkania będzie wybitny językoznawca prof. Jerzy Bralczyk, który z właściwą sobie swadą i dowcipem opowie o sztuce komunikowania się i różnych aspektach obecności tego zjawiska w naszym języku. 

Oracle Exadata Database Machine, to unikalne rozwiązanie klasy enterprise, kompleksowy pakiet serwerów, pamięci masowej, rozwiązań sieciowych, oprogramowania systemowego i baz danych o wysokim poziomie skalowalności, bezpieczeństwa i ogromnej szybkości działania, a także niezwykle szybki w instalacji.

Zarejestruj się JUŻ DZIŚ na seminarium Oracle aby przekonać się, że nowy model architektury informatycznej oferowanej przez systemy programowo-sprzętowe Oracle jest z punktu widzenia użytkownika najszybszy, najbezpieczniejszy, najbardziej wydajny i najkorzystniejszy w eksploatacji.

Informacje dodatkowe
Czas: 21 maja 2013, godzina 19:30
Miejsce: restauracja "Warszawa Wschodnia" w kompleksie Soho Factory
Współorganizatorzy: Intel, Arrow ECS, Asseco Poland, Opitz Consulting
Rejestracja: http://www.jestem-exa.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz