czwartek, 18 lipca 2013

Oracle Day Polska 2013


Ruszyła rejestracja na konferencję Oracle Day, która odbędzie się w Warszawie, w hotelu Hilton, 13 listopada 2013 r.

Największa konferencja organizowana przez Oracle w Polsce już po raz piąty zawita do Warszawy! Oracle Day tradycyjnie odbywa się jesienią, zaś głównym motywem spotkania jest prezentacja najważniejszych nowości, wcześniej ogłoszonych podczas konferencji Oracle OpenWorld w San Francisco.

Oracle Day odbędzie się 13 listopada 2013 roku pod hasłem "Nowe Technologie dla Nowego Świata" i przyniesie serię prezentacji nowinek produktowych Oracle oraz najciekawszych wdrożeń dokonanych w naszym kraju, liczne projekcje wideo, interaktywne sesje szkoleniowe, dyskusje panelowe oraz sesje techniczne poświęcone takim zagadnieniom, jak chmura obliczeniowa, technologie mobilne, serwisy społecznościowe, czy Big Data.
Oracle Day co roku odbywa się wspólnie ze strategicznymi partnerami - w roku 2013 konferencja będzie współorganizowana wraz z firmą Intel®.

Konferencje Oracle Day mają od lat wyrobioną renomę jako forum wymiany poglądów oraz platforma dyskusji w gronie ekspertów, dając możliwość szerokiej wymiany doświadczeń na tematy związane ze wspomaganiem biznesu przez rozwiązania informatyczne. Spotkanie co roku gromadzi partnerów i najważniejszych menedżerów Oracle oraz użytkowników rozwiązań Oracle z instytucji oraz firm wszystkich kluczowych branż gospodarki.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz