niedziela, 22 września 2013

Rozpoczęła się konferencja Oracle OpenWorld 2013

Konferencja Oracle OpenWorld 2013 odbędzie się w dniach 22-26 września w Moscone Center w San Francisco; weźmie w niej udział ponad 60 tysięcy uczestników ze 145 krajów. 

To największa i najważniejsza konferencja technologiczna dla programistów, klientów i partnerów Oracle, podczas której mogą oni poszerzyć swoją wiedzę i nawiązać nowe kontakty. Najważniejsze tematy tegorocznego wydarzenia, to systemy programowo-sprzętowe, chmura, analityka biznesowa, big data oraz inicjatywy mające na celu podniesienie poziomu obsługi klienta.
W tym roku Larry Ellison, dyrektor generalny Oracle, wystąpi na sesji inauguracyjnej wraz z menedżerami ścisłego kierownictwa Oracle – takimi, jak Mark Hurd, Thomas Kurian, czy John Fowler.
W tym samym czasie, co główna konferencja Oracle OpenWorld odbywają się spotkania JavaOne, MySQL Connect, oraz Oracle PartnerNetwork Exchange @ OpenWorld.
Dodatkowo nowością są sesje w ramach cykli tematycznych HCM @ OpenWorld oraz CX @ OpenWorld.
Przebieg konferencji będzie omawiany na bieżąco w kanale CNBC, a także transmitowany w Internecie na stronach oracle.com/openworld.

Na uczestników czeka:
• Ponad 2500 sesji edukacyjnych w ramach sesji Oracle OpenWorld, JavaOne, MySQL Connect oraz Oracle PartnerNetwork Exchange.
• 3500 referatów, w tym prelekcje ponad 1800 klientów i partnerów reprezentujących renomowane marki, takie jak ANZ Bank, AT&T, Boeing, Deutsche Telekom, Emirates, Facebook, GM, LinkedIn, Lego and Walgreens, którzy opowiedzą, jak wykorzystują technologie Oracle w swoich firmach. 
• Ekspozycje wystawowe ponad 500 partnerów i klientów.
• Ponad 400 demonstracji produktów Oracle w kategoriach aplikacji, oprogramowania middleware, baz danych, serwerów i pamięci masowych, rozwiązań branżowych oraz infrastrukturalnych.

Program tegorocznej imprezy obejmuje również:
• Wystąpienia liderów branży IT na temat produktów, najnowszych osiągnięć technologicznych i planów na przyszłość oraz głównych strategii zwiększania wydajności i innowacyjności. 
• Sesje branżowe z udziałem specjalistów ds. produktów Oracle oraz liderów branży, którzy omówią plany Oracle dotyczące realizacji różnych strategii biznesowych w wielu sektorach – od telekomunikacji i finansów, po ochronę zdrowia.
• Sesje edukacyjne prowadzone przez Oracle University, obejmujące zakresem tematycznym najbardziej aktualne trendy – takie, jak chmura, big data, czy nowoczesne systemy analityczne.
• W ramach konferencji wyodrębnione zostały 140 sesje prowadzone pod hasłem „CX @ OpenWorld”, które są poświęcone strategiom marketingowym i sprzedażowym, mającym na celu podnoszenie poziomu obsługi klienta. W cyklu „HCM @ OpenWorld” przewidziane są referaty i sesje na temat oprogramowania klasy HCM, do zarządzania personelem.

Dowiedz się więcej
Oracle OpenWorld 2013
Dołącz do Oracle OpenWorld 2013 San Francisco. Zarejestruj się.
Oracle OpenWorld 2013 – referaty programowe
Oracle OpenWorld w serwisie Facebook
Oracle OpenWorld w serwisie Twitter
Oracle OpenWorld Blog
Oracle OpenWorld w serwisie LinkedIn

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz