piątek, 15 listopada 2013

OPITZ CONSULTING i Oracle zapraszają na Roadshow Bazodanowy

Latem 2013 roku ukazała się najnowsza wersja bazy danych Oracle opatrzona numerem 12c („c” jak „cloud”). 

Oracle Database 12c, to technologia nowej generacji, udostępniająca nową architekturę przeznaczoną do obsługi wielu klientów, która jest wdrożona na szybkiej, skalowalnej, niezawodnej i bezpiecznej platformie bazy danych. Podłączając się do chmury za pomocą bazy danych Oracle 12c, klienci mogą podnieść jakość i zwiększyć wydajność aplikacji, oszczędzić czas dzięki architekturze zapewniającej maksymalną dostępność i zarządzaniu pamięcią masową, a także uprościć konsolidację baz danych poprzez zarządzanie setkami baz danych jak jedną.

Firma Oracle i jej partner OPITZ CONSULTING zapraszają na serię seminariów, podczas których będą zaprezentowane nowości w bazie danych Oracle wraz z możliwościami ich wykorzystania. 
Będzie można także przedyskutować z ekspertami obu firm korzyści, jakie oferują nowe funkcjonalności, a także dowiedzieć się, jakie kroki należy podjąć, by móc w pełni skorzystać z nich w praktyce. 
W programie także omówienie innych produktów technologicznych Oracle – takich, jak Oracle 12c Enterprise Manager Cloud Control, Oracle 12c Fusion Middleware, Oracle 12c Appliances, czy Szyna integracyjna & BPM.

Zarejestruj się na jedno z trzech wydarzeń tej serii seminariów:
Warszawa - 19.11.2013
Katowice - 20.11.2013
Wrocław - 21.11.2013

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz