piątek, 1 listopada 2013

Zbliża się konferencja Oracle Day 2013

Można jeszcze zarejestrować się na konferencję Oracle Day, która odbędzie się w Warszawie, w hotelu Hilton, 13 listopada 2013 r.

Największa konferencja organizowana przez Oracle w Polsce odbędzie się 13 listopada 2013 roku pod hasłem "Converge. Connect. Empower the Modern Enterprise". Wydarzenie to przyniesie serię prezentacji nowości produktowych Oracle wcześniej ogłoszonych podczas konferencji Oracle OpenWorld w San Francisco oraz najciekawszych wdrożeń dokonanych w naszym kraju, projekcje wideo, sesje szkoleniowe oraz techniczne.

Konferencje Oracle Day mają od lat wyrobioną renomę jako forum wymiany poglądów oraz platforma dyskusji w gronie ekspertów, dając możliwość szerokiej wymiany doświadczeń na tematy związane ze wspomaganiem biznesu przez rozwiązania informatyczne. Spotkanie co roku gromadzi partnerów i najważniejszych menedżerów Oracle oraz użytkowników rozwiązań Oracle z instytucji oraz firm wszystkich kluczowych branż gospodarki. Oracle Day co roku odbywa się wspólnie ze strategicznymi partnerami - w roku 2013 konferencja będzie współorganizowana wraz z firmą Intel®.

Podczas konferencji odbędzie się 35 prezentacji w sesji plenarnej oraz w oddzielnych ścieżkach tematycznych. Jednym z punktów programu będzie dyskusja panelowa pod hasłem „Znaczenie rozwoju umiejętności IT wśród młodzieży w Polsce”, w której wezmą udział wybitni analitycy i eksperci od spraw informatyki, gospodarki i biznesu.
Na zakończenie sesji plenarnej odbędzie się wręczenie nagród „Klient Roku Oracle Polska 2013”.
Po przerwie obrady zostaną wznowione w równoległych sesjach tematycznych, poświęconych następującym zagadnieniom:

  • Technologia Oracle (chmura, Big Data, technologie mobilne, analityka biznesowa);
  • Aplikacje Oracle (Customer Experience, Social CRM, HR, logistyka, kontroling);
  • Sprzęt komputerowy Oracle (budowanie centrów obliczeniowych, serwery, systemy programowo-sprzętowe);
  • Usługi Oracle (asysta techniczna, zaawansowane usługi ACS, szkolenia Oracle, konsulting).

Zarejestruj się już teraz na Oracle Day!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz