środa, 22 stycznia 2014

Poznaj Oracle Database 12c

Relacyjna baza danych to dziś podstawa systemu informatycznego każdej organizacji – od wielkich korporacji, poprzez urzędy Sektora publicznego, aż po firmy sektora MSP. Od ponad 30 lat światowym liderem na rynku baz danych jest Korporacja Oracle. Jej najnowszy produkt tej kategorii, to Oracle Database 12c.

Serdecznie zapraszamy na seminarium, w czasie którego specjaliści Oracle Polska zaprezentują kolejną wersję relacyjnej bazy danych Oracle, optymalizowaną do pracy w chmurze obliczeniowej.

Oracle Database 12c zawiera wiele przełomowych funkcji w dziedzinie przetwarzania wielowątkowego, konsolidacji baz danych, kompresowania i ochrony newralgicznych danych przedsiębiorstwa. Oto wybrane funkcjonalności, które przedstawimy podczas konferencji:
  • Multitenant Database, 
  • nowe możliwości strojenia zapytań, 
  • ciągłość pracy aplikacji, 
  • automatyzacja zarządzania cyklem życia danych, 
  • nowe funkcje bezpieczeństwa, 
  • narzędzie Enterprise Manager Express. 
W czasie spotkania omówimy także najnowocześniejsze wcielenie bazy danych Oracle, czyli system programowo-sprzętowy Oracle Exadata X4-2, w którym Oracle Database 12c jest kluczowym elementem.
Zarejestruj się już dzisiaj, aby poznać lepiej flagowy produkt Oracle: szybką, wydajną, skalowalną i bezpieczną bazę danych, która pozwoli każdej firmie bez problemu włączyć się do Chmury.

Zapraszamy 6 lutego 2014 roku do Hotelu Marriott w Warszawie: 
Rejestracja i szczegółowy program spotkania

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz