czwartek, 20 lutego 2014

Planowanie finansowe i budżetowanie w chmurze dzięki Oracle

Aplikacja Oracle Planning and Budgeting Cloud Service zapewnia przedsiębiorstwom dostęp do światowej klasy funkcji planowania w łatwym w obsłudze środowisku chmury.

Oracle poinformował o wprowadzeniu na rynek aplikacji Oracle Planning and Budgeting Cloud Service ― swojego pierwszego rozwiązania do zarządzania wydajnością przedsiębiorstwa klasy EPM oferowanego w chmurze, wchodzącego w skład oferty Oracle Enterprise Planning Cloud.

Oracle Planning and Budgeting Cloud Service to najbardziej zaawansowana aplikacja do planowania finansowego udostępniana w chmurze. Pozwala ona przedsiębiorstwom szybko wdrożyć światowej klasy rozwiązanie do planowania i budżetowania bez żadnych nakładów inwestycyjnych w infrastrukturę. Oferuje przy tym funkcje wykraczające poza aspekty finansowe przedsiębiorstwa, a także elastyczne opcje wdrażania, nie wymagając praktycznie żadnego szkolenia z zakresu obsługi.

Oracle Planning and Budgeting Cloud Service wchodzi w skład platformy Oracle Cloud. Bazuje na zaawansowanych i sprawdzonych możliwościach aplikacji Oracle Hyperion Planning, która oferuje funkcje do dynamicznego prognozowania, planowania predykcyjnego i analizy skomplikowanych scenariuszy oraz interaktywne konsole. 

Aplikacja zawiera rozszerzenia specyficzne dla technologii chmury, które:
  • przyspieszają wdrażanie: wbudowane fabrycznie pakiety startowe, intuicyjne w obsłudze kreatory do tworzenia aplikacji, oparte na najlepszych procedurach poradniki projektowania, interaktywna pomoc i samouczki online oraz narzędzia do migracji pomagają przedsiębiorstwom wdrażać zaawansowane aplikacje do planowania w ciągu zaledwie kilku tygodni, przyspieszając osiąganie korzyści;
  • umożliwiają szybsze opanowanie obsługi rozwiązania: dzięki opartym na rolach interfejsach i zaawansowanej integracji z pakietem Microsoft Office użytkownicy mogą korzystać z funkcji planowania, generowania raportów i analitycznych za pomocą interfejsu internetowego lub w programie Microsoft Excel, wykorzystując już posiadane umiejętności;
  • upraszczają administrowanie i serwisowanie: rozszerzenia, takie jak wbudowane funkcje diagnostyczne zapewniające optymalne projektowanie, zautomatyzowane skalowanie odpowiednio do wymagań użytkownika, harmonogram serwisowania i zarządzanie wdrażaniem aktualizacji oprogramowania, zwiększają wydajność operacyjną oraz upraszczają administrowanie aplikacją.
Informacje dodatkowe
Zapisz się: Oracle Planning and Budgeting Cloud Service
Oracle Planning and Budgeting Cloud Service Data Sheet
Podcast: Oracle Planning and Budgeting Cloud Service
Więcej informacji na temat Oracle Cloud
Gartner: "Magic Quadrant for Corporate Performance Management Suites"

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz