środa, 19 marca 2014

Big Data Summit

Big Data to temat, który jest duży nie tylko z samej nazwy, ale także ze względu na ogromne potencjalne znaczenie, jakie odgrywa w funkcjonowaniu współczesnych organizacji. 
Big Data jest prawdziwym fenomenem naszych czasów, polegającym na możliwości przetworzenia każdej działalności człowieka – komercyjnej, publicznej i prywatnej - w dane, możliwe do analizowania przez systemy komputerowe. 

Oracle Polska wraz firmą Intel® serdecznie zaprasza na seminarium pod hasłem „Big Data Summit”, podczas którego zaprezentujemy narzędzia potrzebne do pozyskiwania, organizowania i analizowania ogromnych zbiorów danych, a także korzyści jakie organizacje mogą uzyskać z prawidłowo zebranych i przetworzonych danych Big Data. 

Oracle jest pierwszym producentem, który oferuje kompletne i zintegrowane rozwiązanie do obsługi pełnego zakresu tematyki Big Data. Podczas seminarium eksperci Oracle zademonstrują wybrane elementy tego rozwiązania – systemy sprzętowo-programowe stosowane do gromadzenia Big Data, funkcjonalność Oracle Database 12c wspomagającą organizowanie danych, a także oprogramowanie potrzebne do analizowania informacji i pozyskiwania z nich wartościowych wniosków biznesowych dla kadry zarządczej

Informacje pozyskane dzięki analizie Big Data pozwalają na zrozumienie ekosystemu przedsiębiorstwa i funkcjonowania klientów znacznie efektywniej, niż kiedykolwiek przedtem. 
Zarejestruj się już DZISIAJ, aby przekonać się że tego typu dane mogą nie tylko usprawnić istniejące źródła dochodu, ale także otworzyć oczy na zupełnie nowe obszary biznesowe, o istnieniu których do tej pory nie wiedzieliśmy.

Czas: 15 kwietnia 2014, godz. 9:00 – 17:15
Miejsce: Hotel Marriott, Warszawa
Rejestracja: na stronie Oracle Events

Seminarium organizowane wraz z firmą Intel®


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz