środa, 19 marca 2014

Jak dobrać odpowiednią edycję Bazy Danych Oracle?

Oracle Polska oraz partner Arrow ECS zapraszają na bezpłatne seminarium „Właściwa edycja bazy danych Oracle dla właściwych rozwiązań”. 
Seminarium będzie poświęcone omówieniu różnic pomiędzy dwiema najważniejszymi edycjami baz danych Oracle: Standard Edition i Enterprise Edition.

Firmy są zmuszone do przetwarzania ciągle rosnących ilości najróżniejszych informacji. Na rynku jest coraz więcej urządzeń i procesów, które generują dane. Wszystkie te informacje są następnie zapisywane do baz danych, w których są dalej przetwarzane. 
Administratorzy odpowiadają za to, że dane te są dostępne w trybie ciągłym i muszą stosować coraz bardziej wyrafinowane metody pozwalające na skuteczną pracę z ich rosnącą ilością.
Dlatego odpowiedni dobór bazy danych ma kluczowe znaczenie dla zapewnienia bezpieczeństwa, wydajności i dostępności korporacyjnego systemu IT.

Podczas seminarium zaprezentujemy najważniejsze zalety Oracle Database, które decydują o tym, że jest to dzisiaj najchętniej wybierana baza danych do zastosowań biznesowych. Spotkanie zostało przygotowane jako swego rodzaju „pojedynek” pomiędzy bazami danych Oracle Database Standard Edition i Oracle Database Enterprise Edition, co pozwoli słuchaczom przekonać się, jak ten sam zestaw danych jest przetwarzany w każdej z tych edycji bazy danych Oracle.
Spotkanie poprowadzi Krzysztof Marciniak, Senior Sales Consultant z Oracle Polska.

Warto zarejestrować się na seminarium Oracle i Arrow ECS, aby dowiedzieć się, jak należy dobrać właściwą edycję bazy danych Oracle dla procesów stosowanych w konkretnej organizacji.

Czas: 26 marca 2014 roku, godz.9:30
Miejsce: Hotel Vacanza, Siemianowice Śląskie, ul. Olimpijska 4

Formularz rejestracyjny

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz