środa, 19 marca 2014

Oracle ogłosił wyniki III kwartału roku finansowego 2014

Korporacja Oracle ogłosiła wyniki trzeciego kwartału swojego roku finansowego 2014. 
Całkowite obroty kwartału wyniosły 9,3 mld USD.
W III kwartale roku finansowego 2014 zysk na akcję GAAP wzrósł o 8% do 0,56 USD; zysk na akcję bez GAAP wzrósł o 5% do 0,68 USD. 
Przychody z subskrypcji usług chmurowych wzrosły o 24%, zaś sprzedaż systemów sprzętowych wzrosła o 8%.

Pełny tekst informacji prasowej na ten temat oraz szczegółowe tabele finansowe można znaleźć na stronie inwestorskiej Oracle (oracle.com/investor).

Na stronie inwestorskiej Oracle znajduje się także link do nagranej konferencji internetowej poświęconej omówieniu wyników kwartalnych (pod hasłem "View the live Webcast"). 
Na tej samej stronie znajdują się szczegółowe tabele z danymi na temat wyników kwartału oraz objaśnienia na temat metody GAAP stosowanej do ich obliczania.

Informacje o firmie Oracle 
Firma Oracle opracowuje sprzęt i oprogramowanie, które współpracują ze sobą w chmurze i w centrach przetwarzania danych przedsiębiorstw. Więcej informacji na temat firmy Oracle można znaleźć pod adresem www.oracle.com.

Znaki towarowe 
Oracle i Java są zarejestrowanymi znakami towarowymi korporacji Oracle i/lub jej filii. Inne nazwy mogą być znakami towarowymi zarejestrowanymi na rzecz odpowiednich osób uprawnionych.

Kontakt z Oracle
Katarzyna Pilarska, Corporate Communications Manager, Oracle Eastern Europe, 
tel. +48 602 410 795; Katarzyna.Pilarska@oracle.com 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz