czwartek, 13 marca 2014

Oracle HCM Summit

Nowoczesne technologie - takie, jak przetwarzanie w chmurze, media społecznościowe, czy technologie mobilne - wprowadziły prawdziwą rewolucję w procesach kadrowych. Rewolucja ta spowoduje w niedalekiej przyszłości poważne zmiany w systemach HR - są one nieuniknione, jednak mają w sobie ogromny potencjał innowacji. 

Zapraszamy do udziału w konferencji Oracle HCM Summit, w czasie której eksperci Oracle i partnerów opowiedzą, jak najskuteczniej wprowadzać technologiczne innowacje w nowoczesnym środowisku kadrowym. Podczas spotkania zaprezentujemy, w jaki sposób przekształcić przedsiębiorstwo, aby było:
  • ukierunkowane na talenty (umie znajdować, rozwijać i zatrzymywać najlepszych pracowników),
  • oparte na współpracy (wykorzystuje media społecznościowe do pracy zespołowej),
  • dobrze poinformowane (dysponuje aktualnymi danymi analitycznymi dla każdego działu),
  • inspirujące i mobilne (umożliwia pracownikom łatwą pracę za pomocą dowolnego urządzenia).
Partnerem konferencji jest LinkedIn, największy serwis społecznościowy dla biznesu. Dzięki temu serwisowi pracodawcy zamieszczają ogłoszenia o ofertach pracy oraz wyszukują potencjalnych kandydatów, natomiast poszukujący pracy mogą przeglądać profile menedżerów działów kadr i zbierać przydatne im informacje o pracodawcach.

Jeśli zależy Państwu na stworzeniu nowoczesnego, elastycznego działu kadr, warto wziąć udział w tej konferencji aby dowiedzieć się, w jaki sposób technologia chmury może pomóc w innowacyjnej transformacji przedsiębiorstwa. Uczestnicy będą mieć również możliwość nawiązania kontaktów z kolegami z branży HR oraz uzyskania odpowiedzi na pytania bezpośrednio od ekspertów. 

Patronem honorowym spotkania jest Fundacja IT Leader Club Polska, która działa pod patronatem Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji. Jest to pierwsza niezależna organizacja pozarządowa, której nadrzędnym celem jest propagowanie idei odpowiedzialnego podejścia do zarządzania informatyką zgodnie z hasłem "Z nami jesteś odpowiedzialny społecznie w IT" oraz aktywny wpływ na jej kształt w Polsce zgodnie z ideą przyświecającą działalności think tanku "Centrum Myśli Cyfrowych" dla obszarów e-państwo, e-gospodarka, e-biznes.

Konferencja odbędzie się 3 kwietnia w siedzibie Polskiej Rady Biznesu, w Pałacu Sobańskich przy Alejach Ujazdowskich w Warszawie.
Zapisz się już dziś na STRONIE REJESTRACYJNEJ!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz