środa, 9 kwietnia 2014

Oracle OpenWorld 2014

28 września – 2 października
Już można rejestrować się na konferencję Oracle OpenWorld 2014! 
Rejestrując się do 2 maja 2014 można zaoszczędzić nawet 1400 USD opłaty konferencyjnej!

Jak co roku, wydarzenie to obejmie ponad 2500 sesji, setki warsztatów i pokazów działania systemów na żywo, prowadzonych przez ekspertów Oracle. 
Konferencja daje także niezliczone możliwości do zajmujących dyskusji w gronie znawców i miłośników Oracle. TUTAJ można dowiedzieć się, jak relacjonowali swoje wrażenia uczestnicy poprzednich edycji Oracle OpenWorld.

Zarejestruj się JUŻ TERAZ na konferencję Oracle OpenWorld 2014, wprowadź w odpowiednim polu kod rabatowy "DEM4" i skorzystaj z wyjątkowej zniżki obowiązującej do 2 maja b.r. 

W tym roku na Oracle OpenWorld będzie można zapoznać się z nowościami w zakresie najważniejszych obszarów współczesnej informatyki biznesowej:
  • Aplikacje HCM, systemy do wspomagania sprzedaży, marketingu, usług, systemy ERP i analityczne, chmura, funkcje społecznościowe, mobilne
  • Rozwiązania technologiczne – takie, jak bazy danych (w tym MySQL), middleware, sprzęt komputerowy, rozwiązania infrastrukturalne
  • Rozwiązania branżowe – takie, jak systemy dla telekomunikacji, edukacji, finansów, służby zdrowia, nauk przyrodniczych, handlu, sektora publicznego i energetycznego
Tysiące ciekawych historii, nieocenione źródło wiedzy na temat Oracle
Pobyt na konferencji Oracle OpenWorld, to jak co roku najlepsza okazja aby poznać wszystkie sekrety Oracle’a u samego źródła, wymienić cenne uwagi i doświadczenia z innymi użytkownikami produktów Oracle, spotkać się z najważniejszymi menedżerami Korporacji Oracle, klientami, partnerami oraz przedstawicielami czołowych firm branży IT, będących partnerami tego wydarzenia.
Oracle OpenWorld 2014 to wydarzenie, którego po prostu nie można przegapić!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz