piątek, 20 czerwca 2014

Oracle drugim światowym dostawcą chmurowych usług SaaS

Korporacja Oracle ogłosiła wyniki czwartego kwartału i całego roku finansowego 2014. Całkowite obroty kwartału wyniosły 11,3 mld USD, zaś obroty całego roku finansowego to 38,3 mld USD.
W IV kwartale roku finansowego 2014 sprzedaż subskrypcji SaaS i PaaS wzrosła o 25% do kwoty 322 milionów USD, zaś sprzedaż subskrypcji IaaS wzrosła o 13% osiągając wartość 128 milionów USD.

Pełny tekst informacji prasowej na ten temat oraz szczegółowe tabele finansowe można znaleźć na stronie inwestorskiej Oracle (oracle.com/investor).
Na stronie inwestorskiej Oracle znajduje się także link do nagranej konferencji internetowej poświęconej omówieniu wyników kwartalnych (pod hasłem "Listen to the Webcast"), szczegółowe tabele z danymi na temat wyników kwartału oraz objaśnienia na temat metody GAAP stosowanej do ich obliczania.

Informacje o firmie Oracle 
Firma Oracle opracowuje sprzęt i oprogramowanie, które współpracują ze sobą w chmurze i w centrach przetwarzania danych przedsiębiorstw. Więcej informacji na temat firmy Oracle można znaleźć pod adresem www.oracle.com.

Kontakt z Oracle
Katarzyna Pilarska, Corporate Communications Manager, Oracle Eastern Europe, tel. +48 602 410 795; Katarzyna.Pilarska@oracle.com 

Dowiedz się więcej
Informacja prasowa na temat wyników roku 2014
Tabele finansowe
Strona inwestorska Oracle

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz