środa, 16 lipca 2014

Główny Geodeta Kraju objął honorowym patronatem GISforum 2014

Kazimierz Bujakowski, Główny Geodeta Kraju, Prezes Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii, objął honorowym patronatem konferencję GISforum 2014, organizowaną w dniach 8-9 października 2014 we Wrocławiu. 

Jak już podawaliśmy wcześniej, GISforum 2014 odbywa się w tym roku pod hasłem „Systemy GIS z perspektywy użytkowników i twórców rozwiązań”. Strategia wydarzenia opiera się na połączeniu praktyki wykorzystania systemów informacji i danych przestrzennych w różnych organizacjach oraz branżach z najnowszą wiedzą i technologią w zakresie GIS. Głównym organizatorem wydarzenia jest firma SHH, partner Oracle na poziomie Gold.

Jednym z elementów konferencji będzie debata pomiędzy twórcami standardów prawnych i technicznych, przedstawicielami służby geodezyjnej, użytkownikami oraz dostawcami rozwiązań GIS pod hasłem Dane - kosztowny składnik systemów GIS. Czy zawsze muszą być płatne?

W programie konferencji przewidziane jest także wystąpienie Wojciecha Cejrowskiego, znanego podróżnika i dziennikarza; wygłosi on autorską prelekcję pod tytułem Prawo dżungli kontra sprzęt IT, przygotowaną specjalnie na to wydarzenie.

Pozostałe tematy konferencji to m.in. 
  • zarządzanie majątkiem, 
  • systemy ewidencji nieruchomości oraz infrastruktury, 
  • publikacja infrastruktury danych przestrzennych, 
  • narzędzia do budowy systemów GIS, 
  • opracowanie i przetwarzanie danych przestrzennych, 
  • technologie mobilne, 
  • rozwiązania sprzętowe dla GIS.
Warunkiem uczestnictwa w konferencji jest - w terminie do 10.09.2014 - wysłanie formularza zgłoszeniowego dostępnego TUTAJ, następnie potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia przez organizatora oraz opłata kosztów udziału i ewentualnych usług hotelowych.

Dowiedz się więcej
Więcej szczegółów o programie konferencji 
Formularz zgłoszeniowy 
Więcej informacji o inicjatywie GISforum
Adres do korespondencji email

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz