czwartek, 14 sierpnia 2014

Synergia poprzez integrację

Dane biznesowe są kluczowym zasobem organizacji, jednak dla zachowania płynności jej działania potrzebna jest sprawna komunikacja i szybki przepływ informacji pomiędzy korporacyjnymi systemami IT.

Aby zapewnić kompletność, spójność i jakość informacji, a także jej najwyższą możliwą dostępność, stosowane są narzędzia integracyjne. Integracja danych w czasie rzeczywistym oraz ciągła dostępność systemów o znaczeniu krytycznym, to niezbędne warunki do zaistnienia właściwej synergii w systemach korporacyjnych 

Zapraszamy na seminarium zorganizowane wraz z firmą Intel oraz Goldenore, podczas którego zaprezentujemy najważniejsze rozwiązania do integracji danych oferowane przez Oracle: platformę Oracle Data Integration oraz system programowo-sprzętowy Oracle Exadata.

Podczas spotkania odbędzie się także pokaz na żywo możliwości oferowanych przez oprogramowanie integracyjne Oracle działające na maszynie Exdata.
Gościem specjalnym będzie Łukasz Łata, Dyrektor Biura Hurtowni Danych z Idea Bank, który opowie o wdrożeniu rozwiązania zintegrowanej hurtowni danych na platformie Oracle Exadata, wspierającej bankowy system raportowy Business Intelligence. 

Pozostałe tematy seminarium:
  • Oracle Data Integration Platform – korzyści zastosowania
  • Synergia dzięki zastosowaniu Oracle Exadata
  • Metody szacowania TCO dla projektów IT
Na zakończenie zaprosimy uczestników do integracji w nieco innym wymiarze, odbywającej się podczas degustacji różnych gatunków whisky.

Zarejestruj się już DZISIAJ!
Czas: 28 sierpnia 2014
Miejsce: Hotel Monopol, ul. Dworcowa 5, Katowice
Rejestracja: www.oracleevents.pl/disevent

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz