poniedziałek, 29 września 2014

Oracle przejmuje firmę Front Porch Digital

Przejęcie to wzbogaca kompleksową ofertę Oracle w zakresie pamięci masowych o wiodące rozwiązanie do zarządzania wielkimi ilościami treści multimedialnych.

Firma Oracle poinformowała o podpisaniu umowy przejęcia spółki Front Porch Digital, będącej dostawcą rozwiązań do zarządzania procesami przechowywania treści, które pomagają firmom w przeprowadzaniu migracji dużych ilości zasobów multimedialnych.
Technologie firmy Front Porch Digital pomagają przedsiębiorstwom zarządzać coraz większą ilością złożonych treści multimedialnych, takich jak filmy i programy telewizyjne w rozdzielczości HD, obrazy medyczne i dokumentacja medyczna oraz materiały z monitoringu przesyłane w czasie rzeczywistym.

Z usług Front Porch Digital korzysta obecnie ponad 550 firm i instytucji z wielu branż na całym świecie, m.in. A&E Television, BBC, Discovery Communications, Biblioteka Kongresu Stanów Zjednoczonych i NASCAR. Firma pomaga w zarządzaniu w sumie 750 petabajtami treści cyfrowych.
Razem z Front Porch Digital firma Oracle pomoże przedsiębiorstwom i instytucjom bardziej wydajnie i skutecznie zarządzać coraz bardziej skomplikowanymi procesami migracji, integracji, przechowywania i dostarczania treści multimedialnych.
Więcej informacji na temat transakcji można znaleźć pod adresem www.oracle.com/frontporchdigital.

Informacje dodatkowe
Oracle i Front Porch Digital
Prezentacja ogólna
List do klientów i partnerów
FAQ

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz