poniedziałek, 16 lutego 2015

Zarządzanie talentami w Chmurze

Webcast Oracle na żywo, 26 lutego 2015
Rozwój oprogramowania biznesowego oferowanego w modelu cloud computing, to jedna z kluczowych strategii Oracle w ostatnim czasie. Jednym z jej przejawów jest opracowanie zintegrowanej platformy do zarządzania kapitałem ludzkim (HCM), która umożliwia firmom przeniesienie do chmury swoich środowisk zarządzania kapitałem ludzkim.

Zarejestruj się na godzinny webcast, przeprowadzany na żywo 25 lutego 2015 roku o godz. 14:00, podczas którego ekspert Oracle Polska Tomasz Zubrzycki zademonstruje zasady działania kompleksowego zestawu usług Oracle HR Cloud. Tytuł prezentacji: "Ukryte talenty - odszukaj, rozwijaj i dbaj".

Jedną z najważniejszych funkcjonalności nowoczesnego systemu HR jest zarządzanie talentami, czym w pakiecie usług chmurowych Oracle zajmuje się aplikacja Oracle Taleo. System charakteryzuje się skalowalnością, elastycznością i bezpieczeństwem infrastruktury oraz umożliwia łatwą integrację z systemami zewnętrznymi.

Podczas prezentacji Tomasza Zubrzyckiego poznamy najważniejsze cechy pakietu Oracle Taleo Cloud Service, oraz wyróżniające się funkcje tych aplikacji – takie jak algorytmy Big Data oraz integracja z sieciami społecznościowymi, a także rozbudowana funkcjonalność mobilna.

Zarejestruj się na spotkanie z ekspertem Oracle, aby wysłuchać jego prezentacji na temat aplikacji chmurowych klasy HCM od Oracle i porozmawiać z nim na czacie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz