poniedziałek, 4 maja 2015

Accenture i Oracle tworzą nową grupę biznesową

Firmy Accenture i Oracle utworzyły nową grupę biznesową, która pomoże klientom lepiej wykorzystać chmurę do osiągnięcia ich celów w obszarze transformacji cyfrowej. 

Accenture Oracle Business Group uprości i usprawni proces nabywania rozwiązań Accenture opartych na technologiach Oracle Cloud. Grupa wprowadzi na rynek nowoczesne rozwiązania dla wielu branż, skupiając się początkowo na sektorze publicznym, usługach finansowych i branży usług hotelarsko-gastronomicznych.
Produkty Grupy będą tworzone za pomocą oferowanych przez Oracle rozwiązań SaaS i PaaS, udostępnianych za pośrednictwem Accenture Foundation Platform for Oracle —platformy projektowania i integracji działającej na platformie Oracle Cloud. 

Oferta obejmuje:
  • zintegrowane wstępnie rozwiązania klasy korporacyjnej oparte na chmurze i zaawansowany katalog usług, które pomogą uprościć migrację do chmury i przyspieszą ogólne wprowadzanie innowacji;
  • wyspecjalizowane kadry Accenture i Oracle, w tym 52 000 konsultantów przeszkolonych w dziedzinie rozwiązań Oracle na całym świecie i dodatkowe 20 000 specjalistów w zakresie technologii Java;
  • akceleratory – takie, jak narzędzia do oceny gotowości adaptacji chmury oraz narzędzia do migracji danych, testowania i szkolenia, które pomagają skrócić czas i zmniejszyć ryzyko wdrożenia;
  • branżowe rozwiązania i rozszerzenia, które mają ograniczyć potrzebę kastomizacji dzięki zgodności z wymaganiami branży i klientów.
Informacje o firmie Accenture
Accenture to globalne przedsiębiorstwo zajmujące się doradztwem w dziedzinie zarządzania, usługami technologicznymi i outsourcingiem. Firma zatrudnia ponad 323 000 pracowników, którzy obsługują klientów w ponad 120 krajach. W roku finansowym zakończonym 31 sierpnia 2014 r. firma wygenerowała przychód netto na poziomie 30 mld USD. Accenture uczestniczy w programie Oracle PartnerNetwork na poziomie diamentowym. 
Więcej informacji pod adresem www.accenture.com.

Informacje o programie Oracle PartnerNetwork
Program Oracle PartnerNetwork (OPN) Specialized to najnowsza wersja programu partnerskiego firmy Oracle, która zapewnia partnerom narzędzia niezbędne do skuteczniejszej sprzedaży rozwiązań Oracle oraz do ich sprawniejszego projektowania i wdrażania. Najważniejszą ze zmian wprowadzonych w programie OPN jest możliwość wyróżnienia się partnerów poprzez zdobywanie specjalizacji. Specjalizacje osiąga się poprzez podnoszenie kwalifikacji, poprawę wyników biznesowych, zdobywanie wiedzy specjalistycznej oraz odnoszenie potwierdzonych sukcesów. Więcej informacji można znaleźć na stronie oracle.com/partners.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz