poniedziałek, 16 listopada 2015

Ukazała się nowa wersja Oracle Business Intelligence 12c

Najnowsza wersja pakietu Oracle Business Intelligence 12c zapewnia wyjątkową prostotę analiz graficznych, elastyczność biznesową i skalowalną wydajność.

Oracle poinformował o dostępności platformy Oracle Business Intelligence 12c (BI 12c), która zapewnia przedsiębiorstwom nową jakość łączenia graficznych analiz dowolnych danych na wspólnej platformie analitycznej. Dzięki Oracle BI 12c, stanowiącej fundament oferty rozwiązań analitycznych Oracle, pracownicy wszystkich działów przedsiębiorstwa mogą używać jednej zintegrowanej platformy do samoobsługowej, graficznej analizy danych oraz szybkiego uzyskiwania odpowiedzi na pytania biznesowe zarówno w biurze, jak i poza nim.

Dzięki nowym rozszerzeniom w Oracle BI 12c przedsiębiorstwa uzyskują następujące korzyści:
· Integracja wizualizacji danych oraz samoobsługowego łączenia danych z korporacyjnymi funkcjami analitycznymi w ramach jednego rozwiązania, dzięki czemu przedsiębiorstwa uzyskują optymalne połączenie elastycznej samoobsługi oraz niezawodności.
· Intuicyjne analizy oparte na wyszukiwaniu umożliwiają użytkownikom wpisywanie lub ustne zadawanie pytań i otrzymywanie odpowiedzi w formie wizualizacji, co zwiększa zasięg i popularność analiz w całym przedsiębiorstwie.
· Zoptymalizowane przetwarzanie w pamięci zapewnia najlepsze wykorzystanie zasobów systemowych i umożliwia szybsze analizowanie większej ilości danych pochodzących ze źródeł osobistych, z poszczególnych działów, z całego przedsiębiorstwa lub z wielkich zbiorów danych (Big Data).
· Uproszczone zarządzanie i usprawniony proces aktualizacji zapewniają znacznie niższy koszt posiadania.

Oracle BI 12c zapewnia kompatybilność i integrację z pełną gamą rozwiązań analitycznych Oracle, zarówno lokalnych, jak i chmurowych. Spójne podejście Oracle do technologii zapewnia ciągłość i przenoszalność wszystkich rozwiązań analitycznych, chmurowych i lokalnych, co ułatwia klientom wdrożenie wybranego przez siebie środowiska oraz jego skalowanie w zależności od potrzeb.

Informacje dodatkowe
Oracle Business Intelligence 12c
Oracle Business Intelligence 12c Major Release is Available
Oracle Business Intelligence 12c Data Sheet

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz