piątek, 11 grudnia 2015

Nowe funkcje Oracle HCM Cloud

Na konferencji Oracle OpenWorld 2015 zostały przedstawione nowe narzędzia i treści branżowe dla Oracle HCM Cloud. Nowe funkcje pomogą szefom działów kadr i ich zespołom sprostać wyzwaniom związanym ze współczesnymi kadrami oraz wesprą transformację cyfrową w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim. 

Użytkownicy Oracle HCM Cloud skorzystają z cyfrowych narzędzi, takich jak personalizacja, rekomendacje, wbudowane opcje multimedialne i funkcje społecznościowe, które pomogą im w cyfrowej transformacji kadr. Nowe inwestycje w chmurę Oracle Learning Cloud udostępniają narzędzia szkoleniowe w całym przedsiębiorstwie. Dodanie samouczków i kursów dotyczących zgodności z przepisami pozwoli użytkownikom stosować różne typy narzędzi edukacyjnych w dowolnym module pakietu Oracle Cloud.

Oracle zoptymalizował także interfejs użytkownika Oracle HCM Cloud, w szczególności w obszarze samoobsługi świadczeń i w nowej sekcji zarządzania czasem. Inteligentna nawigacja - nowa, spersonalizowana metoda poruszania się po aplikacji - pomaga kierować użytkowników do najczęściej stosowanych przez nich funkcji lub zalecanych działań podejmowanych przez innych pracowników. Zaktualizowana struktura zapewnia spójny wygląd i obsługę zarówno na platformach mobilnych, jak i komputerach stacjonarnych. 

Rozszerzenia globalne i branżowe w najnowszej wersji Oracle HCM Cloud ułatwiają międzynarodowym firmom wdrażanie i konfigurowanie rozwiązania w oparciu o standardową konfigurację i rozbudowane lokalizacje dla 99 krajów. Wprowadzono też udoskonalenia, które wspierają transformację kadr w określonych branżach. 

Informacje dodatkowe
Oracle Cloud
Oracle Applications Cloud
Oracle HCM Cloud
Modern HR in the Cloud blog

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz