czwartek, 14 stycznia 2016

Oracle rozpoczyna nabór 1400 specjalistów ds. sprzedaży rozwiązań chmurowych w regionie EMEA

Szybki rozwój chmury Oracle sprawia, że zwiększamy zatrudnienie i otwieramy nowe centra sprzedaży.  

Oracle poinformował dzisiaj o rozpoczęciu procedury zatrudnienia 1400 nowych specjalistów ds. sprzedaży rozwiązań udostępnianych w chmurze w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA), którzy odegrają kluczową rolę w rozwoju tego segmentu działalności Oracle na tym obszarze.
Nowi pracownicy znajdą zatrudnienie w sześciu lokalizacjach: Amsterdamie (Holandia), Kairze i Dubaju (Bliski Wschód), Dublinie (Irlandia), Maladze (Hiszpania) i Pradze (Czechy).  

Oracle nie tylko chce zatrudnić najbardziej utalentowanych pracowników z wymienionych obszarów, lecz poszukuje także odpowiednio wykwalifikowanych kandydatów z całego regionu EMEA — od ambitnych specjalistów ds. sprzedaży z dwu- lub trzyletnią praktyką, po doświadczonych ekspertów w tej dziedzinie. 
Oprócz naboru dodatkowego personelu Oracle zainwestuje w dwa nowe centra sprzedaży rozwiązań udostępnianych w chmurze w Amsterdamie i Kairze oraz nowoczesne biura, które zostaną otwarte w tym roku w Dubaju, Dublinie i Pradze.

Firma Oracle zainwestowała wiele miliardów USD w rozwój najwszechstronniejszej oferty usług przetwarzania w chmurze, a nabór 1400 nowych specjalistów ds. sprzedaży rozwiązań chmurowych jest kolejnym krokiem w tym procesie. Technologie przetwarzania w chmurze Oracle obejmują wszystkie warstwy: od bezpiecznej infrastruktury obliczeniowej, po najlepsze w swojej klasie aplikacje biznesowe. Oracle oferuje obecnie ponad 600 różnych aplikacji przetwarzania w chmurze, które w połączeniu z wszechstronną ofertą instalowanego lokalnie sprzętu i oprogramowania pozwalają przedsiębiorstwom sprawnie zarządzać swoim środowiskiem obliczeniowym i ułatwiają im migrację do chmury. W ciągu ostatnich sześciu miesięcy firma Oracle pozyskała niemal 1500 nowych klientów korzystających z jej oprogramowania w chmurze (SaaS) i ponad 2100 klientów, którzy wybrali rozwiązania typu „platforma jako usługa” (PaaS). 

Loic Le Guisquet, prezes Oracle, powiedział:
„Dla firmy Oracle nastały naprawdę ciekawe czasy. Zwiększamy liczebność naszego personelu zajmującego się sprzedażą, aby wspierać klientów w transformacji cyfrowej ich przedsiębiorstw. Od dziś rozpoczynamy rekrutację — szukamy 1400 bystrych, ambitnych specjalistów ds. sprzedaży zdalnej w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. Potrzebujemy obeznanych z mediami społecznościowymi, energicznych pracowników, którzy pomogą klientom reagować na potrzeby cyfrowe ich przedsiębiorstw i przygotować je na przyszłość. Zależy nam na zatrudnieniu ludzi, którzy chcą uczestniczyć w najważniejszych trendach kształtujących biznes i technologię. Zapraszamy wszystkich kandydatów, którzy chcieliby pracować w branży technologicznej i wywrzeć na nią realny wpływ razem z Oracle, którą śmiało można dziś nazwać 'The Cloud Company'”.

Strona internetowa do przesyłania zgłoszeń jest dostępna TUTAJ

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz