piątek, 15 stycznia 2016

Poznaj przełomowe systemy Oracle SPARC M7

Oracle Systems Summit, 26 stycznia 2016, Stadion Narodowy
O bezpieczeństwo w systemach IT należy dbać na wszystkich poziomach – także w warstwie sprzętu komputerowego. Od niedawna dostępne są na rynku najnowsze systemy Oracle SPARC M7, które zagadnienia zabezpieczeń wyniosły do poziomu niespotykanego wcześniej w informatyce.

Zapraszamy do udziału w konferencji z cyklu Systems Tech Summit zatytułowanej „Nowa era bezpieczeństwa IT: Poznaj przełomowe systemy Oracle SPARC M7”, która odbędzie się 26 stycznia 2016 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Zaprezentowane po raz pierwszy na konferencji Oracle OpenWorld 2015 systemy SPARC M7 otwierają nową epokę w obszarze zabezpieczeń korporacyjnych środowisk informatycznych. Podczas konferencji przedstawimy najważniejsze cechy systemów SPARC M7, które decydują o ich tak wielkim znaczeniu dla informatyki: technologie Security in Silicon oraz SQL in Silicon. Oprócz najwyższego poziomu bezpieczeństwa przetwarzania komputerowego zapewniają one także rekordowo wysoką wydajność aplikacji biznesowych, wielkich zbiorów danych i aplikacji działających w chmurze.

Rewolucyjna technologia Oracle Software in Silicon jest tak ważna dla informatyki biznesowej, ponieważ zapewnia:
  • niezrównaną wydajność i skalowalność bazy danych,
  • bezpieczeństwo w każdej warstwie chmury,
  • dokładne analizy aktualnych danych operacyjnych,
  • najwyższy poziom spójności danych i niezawodności.
Udział w konferencji jest bezpłatny.
Szczegółowy program i rejestracja

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz