środa, 17 lutego 2016

Oracle Database Insights Forum

19 kwietnia, godz. 9:30-17:00, Hotel Radisson Blu Centrum, Warszawa
Oracle Polska wraz firmą Intel zapraszają na spotkanie pod hasłem „Uwolnij pełną moc swojej bazy danych”, które odbędzie się w Warszawie 19 kwietnia 2016 roku i będzie poświęcone omówieniu wyjątkowych możliwości, jakie daje umiejętne wykorzystanie wszystkich cech najnowszej bazy danych Oracle – zarówno w modelu on-premise, jak i w Chmurze. 

Zaproszeni eksperci przedstawią w serii referatów i pokazów na żywo innowacyjne funkcje Oracle Database oraz najlepsze praktyki w jej użytkowaniu. Zajęcia będą podzielone na ścieżki tematyczne, skoncentrowane na zagadnieniach zarządzania bazą danych, jej administrowania oraz projektowania aplikacji bazodanowych na platformie chmurowej Oracle.

To szansa, aby:
  • poznać najnowsze innowacje w dziedzinie baz danych i dowiedzieć się, co mogą one przynieść użytkownikom i przedsiębiorstwu;
  • zapoznać się z najlepszymi procedurami, które pozwalają wydobyć maksimum korzyści z baz danych Oracle — zarówno zainstalowanych lokalnie, jak i działających w chmurze;
  • nawiązać kontakty z innymi użytkownikami z branży, wymienić się z nimi doświadczeniami i poznać ich unikatowe wskazówki.
Warsztaty są bezpłatne dla zarejestrowanych i potwierdzonych uczestników. 

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM
REJESTRACJA

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz