środa, 13 kwietnia 2016

Oracle Cloud / Oracle APEX - webinarium Oracle

20 kwietnia 2016, godz. 10:00
Mimo, że przedsiębiorstwa chętnie przenoszą swoje obciążenia korporacyjne do chmury publicznej, to w wielu przypadkach proces ten jest utrudniony przez problemy o charakterze biznesowym, prawnym oraz wymagania regulatorów. 

Aby ułatwić ten proces, Oracle wprowadził nową rodzinę usług chmurowych, które zapewniają dyrektorom ds. informatycznych więcej możliwości wyboru tego, gdzie wdrożą oprogramowanie korporacyjne. Są także naturalną i łatwą drogą migracji newralgicznych aplikacji ze środowiska lokalnego do chmury.

Zapraszamy na kolejne webinarium z cyklu e-seminariów Computerworld 20 kwietnia b.r. o godz. 10:00, które organizujemy wraz z partnerami - firmami Intel i Pretius. Podczas tego seminarium zaprezentujemy najnowsze usługi Oracle Cloud, a dodatkowo środowisko Oracle Application Express (APEX) do tworzenia zaawansowanych aplikacji internetowych.

Narzędzia APEX są dostarczane bezpłatnie wraz z bazą danych Oracle i pozwalają na tworzenie rozbudowanych aplikacji web w oparciu o bazę danych Oracle, stanowiąc doskonałą alternatywę dla m.in. Oracle Forms. Podczas webinarium przedstawimy najnowszą wersję Oracle Application Express 5.0, zaprezentujemy możliwości tego środowiska i odpowiemy na najczęściej zadawane pytania:
  • Jak zacząć używać APEX?
  • Co APEX udostępnia "z pudełka" i jak można go rozszerzać?
  • Czy APEX jest bezpieczny i skalowalny?
  • Jak wykonać migrację pakietu ze starszych wersji?
  • Jak przebiega współpraca z Oracle Cloud i Oracle 12c?
Udział w seminarium jest bezpłatny.
Zarejestruj się już TERAZ!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz