środa, 17 sierpnia 2016

Oracle OpenWorld 2016 już we wrześniu!

Największa konferencja Oracle odbędzie się w 2016 roku wcześniej niż zwykle, bo już we wrześniu – jak zawsze w ośrodkach Moscone Center oraz Moscone West w San Francisco, USA.

Konferencja potrwa od 18 do 22 września b.r. W serii referatów programowych eksperci z Oracle i firm partnerskich przeanalizują najważniejsze światowe trendy IT i zaprezentują najnowsze produkty oraz usługi Oracle. Na uczestników czeka ponad 2500 prezentacji, warsztatów i sesji szkoleniowych, a także ścieżki tematyczne poświęcone najważniejszym kategoriom oprogramowania i sprzętu.

Najważniejsze ścieżki tematyczne w tym roku, to CX, ERP, HCM, SCM, zarządzanie danymi, projektowanie aplikacji, infrastruktura, rozwiązania branżowe, systemy dla MŚP – każda z tych kategorii będzie dodatkowo podzielona na kilkanaście bardziej szczegółowych tematów obejmujących zarówno rozwiązania chmurowe, jak on-premise.

Konferencja Oracle OpenWorld będzie połączona z konferencją JavaOne, największą na świecie konferencją dla projektantów, analityków i entuzjastów Javy. Oracle OpenWorld to także ogromna wystawa, na której partnerzy Oracle z całego świata mają okazję zaprezentować uczestnikom swoje rozwiązania oparte na technologii Oracle.

Informacje dodatkowe, program oraz rejestracja

Oracle OpenWorld na Twitterze @oracleopenworld

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz