poniedziałek, 10 października 2016

Oracle Digital Day 2016

Największa konferencja Oracle w 2016 roku w Polsce będzie poświęcona omówieniu szerokiego spektrum zagadnień związanych z transformacją cyfrową systemów biznesowych.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na coroczny kongres technologiczny Oracle, którego wiodącym tematem w 2016 roku jest transformacja cyfrowa systemów informatycznych, jaką podejmują firmy przy użyciu nowoczesnych technologii – takich, jak Chmura, rozwiązania mobilne, Big Data, czy media społecznościowe.

Konferencja Oracle Digital Day 2016 odbędzie się 15 listopada w Warszawie i obejmie szeroki wachlarz problemów w kilku ścieżkach tematycznych:
•  Oracle Systems – maszyny programowo-sprzętowe, pamięci masowe, serwery i procesory
•  Projektowanie systemów IT – narzędzia deweloperskie
•  PaaS oraz IaaS – nowoczesne platformy technologiczne w Chmurze
•  Systemy EPM i ERP dostępne w modelu Cloud Computing
•  Rozwiązania HCM w modelu SaaS
•  Customer Experience - chmurowe rozwiązania do zapewniania doskonałych relacji z klientami

Wszystkie sesje będą bieżącym roku sprofilowane pod względem tematycznym zgodnie z zainteresowaniami poszczególnych grup odbiorców – takich, jak liderzy IT, finansów, HR, marketingu, sprzedaży i serwisów oraz deweloperów i projektantów oprogramowania.
Oracle Digital Day 2016, to także przykłady konkretnych wdrożeń systemów IT działających w modelu Chmury, sesje demo prezentujące działanie technologii cyfrowych na żywo oraz inspirujące dyskusje w gronie ekspertów, analityków i praktyków.

Informacje dodatkowe
Strona rejestracyjna konferencji Oracle Digital Day 2016
Konferencję będzie można też śledzić na Twitterze pod hashtagiem #DigitalDay.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz