środa, 14 grudnia 2016

XELTO wdroży Oracle JD Edwards w firmie AmeriGas Polska

Firma XELTO, partner Oracle Polska na poziomie Gold, podpisała umowę na sprzedaż licencji i wdrożenie systemu Oracle JD Edwards EnterpriseOne 9.2 z AmeriGas Polska, liderem rynku LPG.

Implementacja obejmie obszary Finansów, Zakupów, Sprzedaży oraz Gospodarki Magazynowej. Rozwiązanie zostanie zintegrowane z użytkowanym w AmeriGas systemem rozproszonej sprzedaży mobilnej. Projekt rozpoczął się w październiku 2016 i będzie składał się z dwóch faz. W pierwszej kolejności wdrożone będą obszary Finansów oraz Zakupów Niemagazynowych. W kolejnych etapach wdrożeniem objęta będzie Sprzedaż, Zakupy Magazynowe oraz Gospodarka Magazynowa.

Powiedzieli o wdrożeniu

„O wyborze systemu JD Edwards oraz partnera wdrożeniowego zdecydował bogaty dorobek wdrożeniowy XELTO oraz duże doświadczenie projektowe konsultantów. Wierzymy, że dzięki wdrożeniu Oracle JD Edwards osiągniemy szereg korzyści biznesowych. Przede wszystkim zestandaryzujemy i unowocześnimy procesy biznesowe co przełoży się na większą efektywność pracy. W konsekwencji będziemy dysponowali lepszymi danymi wspierającymi podejmowanie decyzji na każdym szczeblu zarządzania” – powiedział dyrektor finansowy AmeriGas Polska Paweł Rozkrut.

„Cieszymy się, że do użytkowników JD Edwards dołączyła tak duża organizacja jak AmeriGas. Dołożymy wszelkich starań, aby rezultatem naszego Projektu były sprawne i elastyczne procesy pozwalające na osiągnięcie przewagi konkurencyjnej” – dodał Dyrektor Zarządzający firmy XELTO Przemysław Jarzębowicz.

„JD Edwards EnterpriseOne (JDE) to nowoczesny, kompletny i w pełni zlokalizowany pakiet klasy ERP, który od czasu przejęcia przez Oracle jest nieustannie rozwijany i uzupełniany o funkcje oparte na najnowszych technologiach IT” – komentuje Arkadiusz Sikora, Dyrektor sprzedaży aplikacji w Oracle Polska. „Będziemy wraz z naszym partnerem wspierać ten projekt, aby przyniósł spodziewane unowocześnienie procesów i oczekiwaną wartość biznesową”.

XELTO jest firmą doradztwa informatycznego specjalizującą się w oprogramowaniu Oracle JD Edwards, działa na skalę międzynarodową, posiadając klientów w Polsce, USA, Belgii, Luksemburgu i Rosji. Więcej informacji na stronie xelto.com/
JD Edwards EnterpriseOne (JDE) to kompletny zestaw modułowych aplikacji biznesowych, który istnieje na rynku od roku 1977, a został przejęty przez Oracle w roku 2005. To co wyróżnia JDE od innych aplikacji ERP, to wbudowane procesy biznesowe specyficzne dla poszczególnych branż. Dzięki temu firmy mogą łatwo modyfikować istniejące w rozwiązaniu modele, wstępnie dopasowane do tych procesów, które stanowią o ich przewadze na rynku. Konfigurowalność JDE decyduje o tym, że wdrożenie pakietu polega przede wszystkim na parametryzacji, a nie na programowaniu. Branże przemysłowe, do których JDE jest dedykowany szczególnie, to: przemysł spożywczy i papierniczy, produkcja dyskretna, przemysł ciężki oraz usługi komunalne, w tym energetyka. Pakiet doskonale spełnia także wymagania przedsiębiorstw średnich, które produkują, montują oraz sprzedają różnego rodzaju produkty - również tych, operujących w branżach kapitałochłonnych.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz